Early Christmas Shopping - East Gate Mall
?>

Early Christmas Shopping

image of the store

East Gate Mall ги отвора вратите за сите вљубеници во модата од 09 часот наутро.

Ве чекаме на 26-ти декември на ран предновогодишен шопинг во вашите омилени продавници и брендови. Освежете ја својата зимска облека со парчиња на распродажба. Се гледаме во мол!

East Gate Mall – вашата крајна дестинација со едно застанување!

Комплетниот список на попусти погледнете го тука: