Финални попусти - East Gate Mall
?>

Финални попусти

image of the store

Добрите попусти не чекаат долго. Затоа побрзај во East Gate Mall и искористи ги финалните попусти од твоите омилени брендови.
Акцијата трае до 25 Јануари.
Те чекаме.

ZARA сезонско намалување Yamamay до 50% попуст на одредени модели
MASSIMO DUTTI сезонско намалување Carpisa до 50% попуст на одредени модели
BERSHKA до 40% попуст на селектирани производи Sport Vision до 60% попуст
STRADIVARIUS до 40% попуст на селектирани производи BUZZ до 40% попуст
PULL&BEAR до 40% попуст на селектирани производи. Sport Reality до 70% попуст
ZARA HOME до 30% попуст на селектирани производи Under Armour до 50% попуст
OYSHO до 30% попуст на селектирани производи Nike до 40% попуст
Sinsay до 50% попуст Beosport до 50% попуст
HOUSE до 50% попуст Kicks and Heelz до 50% попуст
Mohito до 50% попуст Extreme Intimo попуст до 50%
Reserved до 50% попуст H&M до 60% на избрани артикли
CROPP до 50% попуст Office Shoes до 40% попуст на одредени производи
Fashion & Friends до 50% попуст Skechers -до 50% попуст на одредени производи
Mango до 50% попуст Duki Daso до 50% попуст
Hugo до 50% попуст Biana Shoes до 30% попуст
Timberland до 50% попуст Kegi Shoe до 40% попуст
Springfield до 50% попуст Orsay до 50% попуст
Dan John до 40% попуст 5 Centar 20% попуст на козметика за крзно
XYZ до 50% попуст Literatura до 50% попуст до 10.01.2024
City Fashion до 40% попуст Крш до 40% попуст на одредени производи
Patrizia Pepe до 50% попуст Carters до 30% попуст на одредени производи
Liu Jo до 50% попуст Caliope до 50% попуст на одредени производи
Twinset до 50% попуст Kigili до 50% попуст на одредени производи