Започнаа зимските попусти во East Gate Mall! - East Gate Mall
?>

Започнаа зимските попусти во East Gate Mall!

image of the store

Дојдете и искористете го сезонското намалување до -70%

Одберете ги најубавите подароци за под елката, за вашите најблиски или за себе, и уживајте во магичната празнична атмосфера во East Gate Mall.

НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ ВЕ ЧЕКААТ ВО EAST GATE MALL

Adidas – сезонско намалување до 40 %

Apoxilo – 20 % попуст на сѐ

Beosport – попусти до 50 %

Bershka – сезонско намалување

Bonatti – намлување до 50 % на одредени производи

Buzz – попусти до 40 %

Carpisa – попуст до 50 % на дел од колекцијата есен – зима

Dan John – намалување до 30 % на колекцијата есен – зима

Duki Daso – 50 % попуст на селектираните производи

Fashion and Friends – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

H&M – акциска продажба

Hugo – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Intersport – сезонско намалување до 40 %

iStyle – намалување на селектираните производи

JYSK – намалување до 60 %

Kares – намалување на селектираните производи

Kicks and Heelz – попусти до 50 %

Kiko Milano – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Krsh – до 30 % намалување

Krusel – 15 % попуст на новогодишниот асортиман

LaFamilia – намалување на селектираните производи

Liu Jo – попуст до 50 %

Mango – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Massimo Dutti – намалување на селектираните производи

MaxOptika – попуст до 70 %

Neptun – 24 рати без камата на happy цени

Nike – сезонско намалување до 40 %

Okaidi – намалување до 50 % на селектираните производи

Oysho – сезонско намалување

Parfois – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Patrizia Pepe – намалување до 50 %

Pull and Bear – намалување на селектираните производи

Sizeer – сезонско намалување до 40 %

Sport Reality – сезонско намалување до 70 %

Sport Vision – сезонско намалување до 60 %

Springfield – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Tezenis – специјални понуди

Timberland – намалување до 50 % на колекцијата есен – зима

Tinex – намалување на селектирани производи

Tom Tailor – до 50 % намалување на селектираните производи

Tudors – намалување 20 % на зимската колекција

Twinset –попуст до 50 %

U.S. Polo Assn. – 1 купено, 1 гратис

Under Armour – намалување до 50 %

Yamamay – попуст до 50 % на дел од колекцијата есен – зима

Zara – намалување на селектираните производи

Zara Home – намалување на селектираните производи