Zbritjet dimërore në East Gate Mall kanë filluar! - East Gate Mall
?>

Zbritjet dimërore në East Gate Mall kanë filluar!

image of the store

Ejani dhe përfitoni nga zbritjet sezonale deri në -70%

Zgjidhni dhuratat më të bukura për nën pemën e Krishtlindjes, për të dashurit tuaj ose për veten tuaj dhe shijoni atmosferën magjike të festave në East Gate Mall.

DHURATAT MË TË MIRA JU PRESIN NË EAST GATE MALL!

Adidas – zbritje sezonale deri në 40%

Apoxilo – 20 % zbritje në gjithçka

Beosport – zbritje deri 50%

Bershka – zbritje sezonale

Bonatti – zbritje deri në 50% në produkte të caktuara

Buzz – zbritje deri 40%

Carpisa – zbritje deri në 50% në një pjesë të koleksionit vjeshtë-dimër

Dan John – zbritje deri në 30% në koleksionin vjeshtë-dimër

Duki Daso –50% zbritje në produktet e zgjedhura

Fashion and Friends – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

H&M – shitje promocionale

Hugo  – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Intersport – zbritje sezonale deri në 40%

iStyle – zbritje në produkte të zgjedhura

JYSK – zbritje deri 60%

Kares – zbritje në produkte të zgjedhura

Kicks and Heelz – zbritje deri 50%

Kiko Milano – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Krsh – deri 30 % zbritje

Krusel – 15% zbritje në asortimentin e Vitit të Ri

LaFamilia – zbritje në produkte të zgjedhura

Liu Jo – zbritje deri 50%

Mango – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Massimo Dutti – zbritje në produkte të zgjedhura

MaxOptika – zbritje deri 70%

Neptun – 24 këste pa interes për çmimet happy

Nike – zbritje sezonale deri në 40%

Okaidi – zbritje deri 50% në produkte të zgjedhura

Oysho – zbritje sezonale

Parfois –  zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Patrizia Pepe – zbritje deri 50%

Pull and Bear – zbritje sezonale

Sizeer – zbritje sezonale deri në 40%

Sport Reality – zbritje sezonale deri në 70%

Sport Vision – zbritje sezonale deri në 60%

Springfield – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Stradivarius – zbritje sezonale

Tezenis – oferta speciale

Timberland – zbritje deri në 50% në koleksionin vjeshtë-dimër

Tinex – zbritje në produkte të caktuara

Tom Tailor – zbritje deri në 50% në produkte të caktuara

Tudors – 20% zbritje në koleksionin e dimrit

Twinset – zbritje deri 50%

U.S. Polo Assn. – Zbritje bli 1, merr 1 falas

Under Armour – zbritje deri 50%

Yamamay – zbritje deri në 50% në një pjesë të koleksionit vjeshtë-dimër

Zara – zbritje sezonale

Zara Home – zbritje sezonale