current-slide Total

hero-img

QENDRA E RE PËR
SHOPING, KULTURË DHE
ARGËTIM PO HAPET KËTË
VJESHTË, 2021

LAJMET E FUNDIT

ÇFARË KA TË RE?

May 2021

TINEX hap një hipermarket modern në East Gate Mall

hero-img

PËRZGJEDHJE PREJ MË
TEPËR SE 220 BRENDE
PËR NJË EKSPERIENCË
TË PAHARRUAR

LAJMET E FUNDIT

ÇFARË KA TË RE?

May 2021

TINEX hap një hipermarket modern në East Gate Mall

hero-img

SHIJONI KAFEN UNIKE
DHE SHIJE TË REJA
GASTRONOMIKE

LAJMET E FUNDIT

ÇFARË KA TË RE?

May 2021

TINEX hap një hipermarket modern në East Gate Mall

ZEMRA E RE E SHKUPIT

East Gate Mall është konceptuar si një ritëm i ri urban i qytetit. Si qendra më e madhe e shopingut, kulturës dhe argëtimit në rajon, East Gate Mall do të jetë vendi juaj ku do të shijoni një eksperiencë të paharruar të shopingut me një përzgjedhje të gjerë prej më shumë se 220 markash dhe kafeterishë unike.

RRETH EAST GATE MALL

East Gate Mall është qendra më e madhe tregtare në vend dhe rajon që do të ofrojë përmbajtje të pasur dhe unike të shopingut, gastronomisë, argëtimit, relaksimit dhe kulturës.

Duke filluar nga dizajni unik i fasadës e deri tek arkadat mbresëlënëse dhe çatia prej xhami e Bulevardit East Gate me vitrinat e saj të hijshme dhe të bollshme të dyqaneve, çdo pjesë e East Gate Shopping ofron një eksperiencë unike.

East Gate Mall do të ofrojë një eksperiencë të paharruar të shopingut me një asortiment të gjerë dyqanesh dhe një përzgjedhje prej më tepër se 220 markave.

Departament të ushqimit të shpejtë me një ofertë të shkëlqyeshme të shumë aromave botërore, me një kapacitet për 800 persona.

Koncepti unik i kafeterive në East Gate Mall do të ofrojë lokale të shumta në natyrë ku do të keni një vend për t'u çlodhur me miqtë për një kafe të mirë.

I vendosur në largësi prej vetëm 5 minutash nga qendra e qytetit, East Gate Mall ka lidhje të shkëlqyera me të gjitha pjesët e Shkupit dhe ofron lidhje të shkëlqyera rajonale me autostradën M4 dhe Aeroportin e Shkupit.

Procesi i ndërtimit

Çdo muaj ju informojmë se si po përparojmë me ndërtimin e projektit Shkupi East Gate. Shikoni videon për të parë se cila fazë është realizuar që nga muaji paraprak.

MAJ 2021

Jemi duke avancuar me shpejtësi të madhe me procesin e ndërtimit dhe po i afrohemi hapjes zyrtare në tetor 2021.

0 m2 SIPËRFAQE BRUTO PËR QIRA
0 MARKA
0 BRENDE
0 VENDPARKIME
LAJME

ÇFARË KA TË RE

Gjeni se çfarë po përgatisim ndërsa po i afrohemi fazës përfundimtare të përgatitjes para hapjes zyrtare.

May 2021
TINEX hap një hipermarket modern në East Gate Mall

HAPET TINEX I PARË BRENDA QENDRËS TREGTARE që nga tetori i këtij viti, i cili do të jetë një kombinim inovativ i Super Tinex dhe Delicatessen Tinex.

April 2021
The Athlete’s Foot hyn në Maqedoni, m’u në East Gate Mall

THE ATHLETE’S FOOT po vjen në Maqedoni për herë të parë përmes East Gate Mall dhe do të jetë një freskim i shkëlqyeshëm për sportdashësit.

March 2021
Kryeministri Zaev viziton East Gate Mall

Kryeministri Zaev shprehu kënaqësinë e tij për të qenë një nga vizitorët e parë në East Gate Mall, qendrën më moderne tregtare në Ballkan, e cila tërhoqi emra të shquar markash nga e gjithë bota.

March 2021
NEPTUN është lider i teknologjisë inovative në East Gate Mall

NEPTUN, lider i teknologjisë inovative dhe teknikës së bardhë në Maqedoni, hap dyqanin e tij të 26-të si një dyqan "kryesor" në East Gate Mall.

February 2021
Markat e modës ”LPP” nga Evropa Qendrore dhe Lindore hapin dyqanet e tyre të para në East Gate Mall në Shkup

LPP SA është grupi që menaxhon pesë marka të njohura: Reserved, Mohito, House, Cropp dhe Sinsay. Çdo markë ka për destinim një grup të ndryshëm të synuar; ofron një stil të ndryshëm dhe përfaqëson një mënyrë të ndryshme të të shprehurit.

February 2021
Të gjitha markat Inditex vijnë në East Gate Mall

Manjati botëror i modës nga Spanja, Inditex Group, do të marrë me qira hapësirë biznesi për të gjitha markat e saj, në mënyrë që shtatsheja e famshme të gjenden në vetëm një vend të "East Gate Mall".