Për ne - East Gate Mall

Për ne

Ti meriton më shumë sepse TI JENI NË QENDËR.

East Gate Mall u krijua për të qenë ritmi i ri urban i qytetit. Si qendra më e madhe tregtare, kulturore dhe argëtuese në rajon, East Gate Mall është vendi juaj ku do të shijoni një përvojë të mirë blerjeje me një përzgjedhje të gjerë prej më shumë se 220 markash, kafene unike dhe restorante të rafinuara gurmane.

I shtrirë në 5 kate, East Gate Mall ofron përzgjedhjen më të mirë të markave. Pazar dhe argëtim për të gjithë!

Dizajni më i avancuar nga studioja arkitekturore e njohur ndërkombëtarisht Yazgan Design krijon një rrëfim të estetikës së jashtëzakonshme shumëdimensionale. Çdo hapësirë ​​ka karakterin e saj të veçantë, duke krijuar një udhëtim emocionues të mbushur me eksperienca të reja për vizitorin.

East Gate Mall - rruga drejt një eksperience të paharrueshme!

East Gate Mall është një sinergji e hapësirës publike urbane dhe qendrës argëtuese, blloqeve të apartamenteve, sheshit të biznesit të kombinuar me një aks të vazhdueshëm këmbësorësh.

Mirësevini në qendrën tregtare më të madhe në rajon, e cila do të ofrojë një përmbajtje të pasur aktivitetesh argëtuese dhe kulturore, të cilat do të jenë zgjedhja juaj e parë për blerje dhe gjithçka që ju nevojitet për ju dhe të dashurit tuaj.

Nga dizajni unik i fasadës deri te harqet mbresëlënëse, vitrinat elegante të dyqaneve dhe tavani prej xhami i Bulevardit Qendror, East Gate Mall ofron një eksperiencë unike estetike ku do të ndiheni rehat dhe do të shijoni çdo moment pavarësisht nëse vini për blerje, argëtim apo thjesht për kafe të mirë. East Gate Mall ju ofron një përvojë unike blerjesh me mbi 220 marka të disponueshme, si dhe një supermarket të madh prej 2000 m2, dyqane elektronike dhe një përzgjedhje të gjerë dyqanesh dhe shërbimesh të ndryshme. Një përzgjedhje e gjerë restorantesh, kafe-bareve, si dhe një restorant fast food me 800 vende do t’ju japë mundësinë të eksploroni shije të reja gastronomike me miqtë dhe familjen tuaj në çdo kohë.

E vendosur në Shkup vetëm 5 minuta larg nga qendra e qytetit, East Gate Mall ka lidhje të shkëlqyera me të gjitha pjesët e Shkupit dhe ofron lidhje të shkëlqyera rajonale me autostradën M4 dhe Aeroportin Ndërkombëtar të Shkupit. E qasshme lehtësisht me makinë, East Gate Mall ofron parkim të sigurt nëntokë për 2000 makina.
East Gate Mall nuk është thjesht një qendër tregtare, East Gate Mall është një destinacion që ofron një eksperiencë të plotë ditore për të gjithë, sepse TI JEI NË QENDËR”.

0

Sipërfaqja totale me qira

0

Marka

0

Harta

0

Vend parkime