One Stop Mall - East Gate Mall
?>

One Stop Mall

image of the store

Jemi të ngazëllyer të prezantojmë një aventurë blerjeje si asnjë tjetër, ku gjithçka që ju nevojitet është vetëm disa hapa larg.Thuaj lamtumirë mundimit për të vizituar vende të shumta. Në East Gate Mall, kemi përgatitur një botë komoditeti, nën një çati. One Stop Mall.

Ja një vështrim i shkurtër për atë që ju pret në East Gate Mall – One Stop Mall

 • Parkim: parkim pa probleme dhe me bollëk për lehtësinë tuaj.
 • Bankë: Përdorni shërbimet bankare dhe ATM-të të vendosura në qendër.
 • Supermarket: rezervoni sende ushqimore, produkte të freskëta dhe gjëra thelbësore të përditshme.
 • Farmaci: Zgjidhja juaj për përmirësimin e shëndetit.
 • Kujdes dhe bukuria: Kënaquni me shërbimet më të mira të bukurisë dhe kujdesit personal.
 • Pedikyr dhe Manikyr: Qeraseni veten me një seancë përkëdheljeje për duart dhe këmbët tuaja.
 • Postë: Dërgoni dhe pranoni postë me lehtësi.
 • Agjenci turistike: Planifikoni pushimet tuaja të ëndrrave ose merrni këshilla profesionale për udhëtime.
 • Polica sigurimi: Eksploroni opsionet për çdo lloj sigurimi.
 • Karikues për makina elektrike: Karikoni automjetin tuaj elektrik përderisa bëni blerje.
 • Pastrim kimik: Mbani rrobat tuaja të freskëta dhe të pastra.
 • Kredi të shpejta: Qasje në shërbime financiare kur ju nevojiten më shumë.
 • Oftalmologji: Shërbime gjithëpërfshirëse për sytë tuaj.
 • Pet Shop: Llastoni kafshët tuaja stëpiake me një gamë të gjerë produktesh për ta.
 • Transferta parash: Dërgoni dhe pranoni para shpejt dhe me lehtësi
 • Çelsaxhi: Shërbime profesionale bravandreqës për nevojat tuaja të sigurisë.
 • Parukeri: Transformoni pamjen tuaj në sallonin tonë profesional.
 • Operator celular: Qëndroni të lidhur me shërbimet celulare premium.
 • Larje makinash: Mbajeni mjetin tuaj të pastër me shërbimet tona të larjes së makinave.
 • Kujdes për kafshët shtëpiake: Gjithçka që u nevojitet kafshëve tuaja shtëpiake, të gjitha në një vend.
 • Kënd lojërash: Një zonë e sigurt dhe argëtuese për fëmijët përderisa bëni blerje.
 • Bankomat: Qasje të lehtë në para të ATM-ve tona të përshtatshme.
 • Gomister: Shërbime gomash për një udhëtim të papenguar.
 • Rrobaqepës: Shërbime të modës dhe rrobaqepësisë me porosi.
 • Palestër: Ndërtoni trupin tuaj.

East Gate Mall është më shumë sesa thjesht një destinacion blerjesh, është një qendër e krijuar duke pasur parasysh komoditetin tuaj.
Ju ftojmë të përjetoni konceptin “One Stop Mall” dhe të zbuloni gëzimin e blerjeve pa mundim.
Na bashkëngjituni në East Gate Mall, ku nevojat dhe dëshirat tuaja janë në rend të parë.
Eksploroni, blini dhe shijoni komoditetin për të pasur gjithçka që ju nevojitet në një vend!

East Gate Mall – destinacioni juaj përfundimtar me një ndalesë!