Двоен cashback на НЛБ haPPy картичката во периодот од 20 април до 20 јули со сите пазарења во Ист Гејт Мол! - East Gate Mall
?>

Двоен cashback на НЛБ haPPy картичката во периодот од 20 април до 20 јули со сите пазарења во Ист Гејт Мол!

image of the store

Двоен cashback на НЛБ haPPy картичката во периодот од 20 април до 20 јули со сите пазарења во Ист Гејт Мол!

За секое плаќање со НЛБ haPPy card во продавниците во Ист Гејт Мол сите корисници на оваа картичка ќе уживаат во бенефитот на двојниот поврат на средства, односно ќе заштедуваат двоен кеш бек при секое купување.

Од своето отворање, Ист Гејт Мол донесе врвни брендови за мода, убавина и технологија и постави високи стандарди за квалитет. Импресивната листа на продавници и услуги постојано расте, па не е изненадување што е најдобро оценет трговски центар во анкетите за задоволството на купувачите.

haPPy картичката може да се користи во повеќе од 220 продавници во Ист Гејт Мол кои претставуваат повеќе од 350 брендови на површина од 160.000 m2.

Партнерската мрежа на haPPy картичката брои над 300 трговци и преку 1.000 продажни локации на водечки трговски брендови во Република Македонија.

Сè уште немате haPPy картичка?

Не пропуштајте да аплицирате во експозитурите на НЛБ Банка или во продажните салони на Нептун!

5 Centar Donut Factory Mango Saat & Saat
А1 Dormeo Mapo City Café Sach Caffe
Adidas Duki Daso Marfi Macaroons Sach Pizza
Amanti Enci Menci Chico Markt House of Samsonite
Apoxylo Evropa Massimo Dutti Sara Fashion
Armani Exchange Fabu spot Max Optics Sarajeva Steak House
Arthur’s Fashion & Friends Mega Auto Parts Sigma
B-Watch Fashion House Miss Spice Accessories Sinsay
Babor FLO Mohito Sizeer
Baby Boo Gabbiacci Mond Skechers
Barcino tours Gant Motocentar Smaragd 1969
Bark Shoes Gently Shoes My Time Solis Silver
Bella Giotelli Natura Therapy Soul Kitchen & Bar
Bella Vista Green Salad Neptun Spizzicotto
Bellina H & M New Age Sport Reality
Beosport House New Yorker Sport Vison
Bershka Hronometar Nike Springfield
Biana Shoes Hugo Boss Nu House & Friends Stradivarius
Burger king caffee Intersport O Bag Apteka Subra
Bloom Intimissimi Office Plus Telekom
Boft IQOS Okaidi Tezenis
Bonatti iStyle Oliver Weber The Art of Gyro
Boutique de la Parfumerie JYSK Oppossite Tiffany
Bozinovski Kares Original Marines Timberland
Bubble Bar Kegi Shoes Orsay Super Tinex
Buenos Dias KFC OVS Kids Tinex 2 Go
Burger King Kicks and Heelz Oysho Tom Tailor
Buzz Kigili Ozdilek Tommy Hilfiger
Calliope Kiko Milano Palestra Trendissimo
Calzedonia Knizarnica Tri Pandora Trocadero
Car Box Krs Parfois Tudor’s
Carnival Shoes Krusel Patrizia Pepe Tutto Capsule
Carpisa L’Occitane Plaset Doner Twinset
Chica Café La Familia Play Park US Pollo ASSN
City Fashion Label Nue Polleo Sport Umbrella
Comodita Home LC Waikiki Premium Tobacco Under Armour
Cosmo Levant Prima Optics Uniqa
Cowboy Candy Shop Linea Print4U Usta Donerci
Cropp Kafe Literatura Pull & Bear XYZ
Dan John Literatura Qunto 1981 Yamamay
De Facto Liu Jo Qunto Premium Cigars Zara
Destan Loris Parfum Rebecca Zara Home
Dioptra LTB Rera Hair Salon Zegin
DM Lush Reserved Zen Diamond
Galerija M1 Kisok Zia