Cashback të dyfishtë në kartën NLB haPPy në periudhën orej 20 prillit deri më 20 Korrik me të gjitha blerjet në East Gate Mall! - East Gate Mall
?>

Cashback të dyfishtë në kartën NLB haPPy në periudhën orej 20 prillit deri më 20 Korrik me të gjitha blerjet në East Gate Mall!

image of the store

Cashback  të dyfishtë në kartën NLB haPPy në periudhën orej 20 prillit deri më 20 Korrik me të gjitha blerjet në East Gate Mall!

Për çdo pagesë të bërë me kartën NLB haPPy në dyqanet në East Gate Mall, të gjithë përdoruesit e kësaj karte do të gëzojnë përfitimin e kthimit të dyfishtë të parave, pra do të kursejnë dyfishin e parave gjatë çdo blerjeje.

Që nga hapja e tij, East Gate Mall ka sjellë markat më të mira të modës, bukurisë dhe teknologjisë dhe ka vendosur standarde të larta për cilësinë. Lista mbresëlënëse e dyqaneve dhe shërbimeve po rritet vazhdimisht, kështu që nuk është çudi që ajo është qendra tregtare me vlerësimin më të lartë në anketat e kënaqësisë së klientëve.

Karta haPPy mund të përdoret në më shumë se 220 dyqane në East Gate Mall që përfaqësojnë më shumë se 350 marka në një sipërfaqe prej 160,000 m2.

Rrjeti partner i kartës haPPy numëron mbi 300 tregtarë dhe mbi 1000 lokacione të shitjeve të markave kryesore tregtare në Republikën e Maqedonisë.Nuk keni ende një kartë haPPy?

Mos humbisni aplikimin në filialet e NLB Bankës ose dyqanet e Neptunit!

5 Centar Donut Factory Mango Saat & Saat
А1 Dormeo Mapo City Café Sach Caffe
Adidas Duki Daso Marfi Macaroons Sach Pizza
Amanti Enci Menci Chico Markt House of Samsonite
Apoxylo Evropa Massimo Dutti Sara Fashion
Armani Exchange Fabu spot Max Optics Sarajeva Steak House
Arthur’s Fashion & Friends Mega Auto Parts Sigma
B-Watch Fashion House Miss Spice Accessories Sinsay
Babor FLO Mohito Sizeer
Baby Boo Gabbiacci Mond Skechers
Barcino tours Gant Motocentar Smaragd 1969
Bark Shoes Gently Shoes My Time Solis Silver
Bella Giotelli Natura Therapy Soul Kitchen & Bar
Bella Vista Green Salad Neptun Spizzicotto
Bellina H & M New Age Sport Reality
Beosport House New Yorker Sport Vison
Bershka Hronometar Nike Springfield
Biana Shoes Hugo Boss Nu House & Friends Stradivarius
Burger king caffee Intersport O Bag Apteka Subra
Bloom Intimissimi Office Plus Telekom
Boft IQOS Okaidi Tezenis
Bonatti iStyle Oliver Weber The Art of Gyro
Boutique de la Parfumerie JYSK Oppossite Tiffany
Bozinovski Kares Original Marines Timberland
Bubble Bar Kegi Shoes Orsay Super Tinex
Buenos Dias KFC OVS Kids Tinex 2 Go
Burger King Kicks and Heelz Oysho Tom Tailor
Buzz Kigili Ozdilek Tommy Hilfiger
Calliope Kiko Milano Palestra Trendissimo
Calzedonia Knizarnica Tri Pandora Trocadero
Car Box Krs Parfois Tudor’s
Carnival Shoes Krusel Patrizia Pepe Tutto Capsule
Carpisa L’Occitane Plaset Doner Twinset
Chica Café La Familia Play Park US Pollo ASSN
City Fashion Label Nue Polleo Sport Umbrella
Comodita Home LC Waikiki Premium Tobacco Under Armour
Cosmo Levant Prima Optics Uniqa
Cowboy Candy Shop Linea Print4U Usta Donerci
Cropp Kafe Literatura Pull & Bear XYZ
Dan John Literatura Qunto 1981 Yamamay
De Facto Liu Jo Qunto Premium Cigars Zara
Destan Loris Parfum Rebecca Zara Home
Dioptra LTB Rera Hair Salon Zegin
DM Lush Reserved Zen Diamond
Galerija M1 Kisok Zia