Fashion & Friends - East Gate Mall

Почетна > Брендови > Fashion & Friends

Fashion & Friends

Отворено секој ден

Спрат:

00

Вебстрана:

https://www.fashiongroup.com.mk/

Телефон:

071/275-560

Социјални мрежи:

Fashion&Friends е единствената мултибренд концепт продавница во рамки на групацијата Fashion Group која години наназад е застапник на некои од најголемите и најпознати светски брендови. Специфичноста на продавницата се состои во тоа што на едно место обожавателите на модата можат да ги најдат најновите колекции на некои од најурбаните брендови како “Tommy Hilfiger”, “Scotch&Soda”, “Diesel”, “Desigual”, “Premiata”, “Steve Madden”, “Replay”, “Miss Sixty”, “Cesare Paciotti”, “Calvin Klein”, “Inuikii”, “Havaianas” и други. Во Ист Гејт Мол, Fashion&Friends носат уште поголема понуда во однос на брендовите и најавуваат тренди сезони полни шик парчиња.