Fashion & Friends - East Gate Mall

Homepage > Marka > Fashion & Friends

Fashion & Friends

Hapur çdo ditë

Kati

00

Faqe interneti

https://www.fashiongroup.com.mk/

Kontakto:

071/275-560

Mediat sociale:

Fashion & Friends është i vetmi koncept dyqan multi-brand brenda Fashion Group, i cili prej vitesh është përfaqësues i disa prej markave më të mëdha dhe më të njohura botërore. E veçanta e dyqanit është se në një vend adhuruesit e modës mund të gjejnë koleksionet më të fundit të disa prej markave më urbane si “Tommy Hilfiger”, “Scotch&Soda”, “Diesel”, “Desigual”, “Premiata”, “Steve Madden”, “Replay”, “Miss Sixty”, “Cesare Paciotti”, “Calvin Klein”, “Inuikii”, “Havaianas” dhe të tjerë. Në East Gate Mall, Fashion & Friends sjell një ofertë edhe më të madhe në krahasim me markat dhe shpall sezone trendi me copë elegante.