ПРВОАПРИЛСКИ МАСКЕНБАЛ во EastGateMall ! - East Gate Mall
?>

ПРВОАПРИЛСКИ МАСКЕНБАЛ во EastGateMall !

image of the store

Сакате магични светови? Светови во кои живеат суперхерои, змејови, принцези, сирени и вселенски роботи?

Во тој случај, со задоволство ве покануваме на 1 април во East Gate Mall, од 12 до 20 часот, на супер забава во рамките на нашата уникатна изложба со џиновски вселенски роботи.

Дојдете маскирани во најзабавните маски, запознајте ги роботите, покажете им ги вашите маски и бидете дел од оваа наша весела дружба со многу музика и смеење.

А за уште повеќе забава, вклучете се во нашиот натпревар за најдобра првоаприлска маска.

Фотографирајте се со вашиот омилен робот од нашата роботска дружина и испратете ни ја вашата фотографија на нашите официјални профили на „Инстаграм“ и на „Фејсбук“ до 2 април (сабота).

Победниците ќе бидат одбрани според бројот на „лајкови“, а најдобрите 3 маски ќе добијат вредни награди:

Прво место – вредносен ваучер од „Окаиди“ од 5.000 МКД и картичка за подарок од  East Gate Mall од 5.000 МКД

Второ место – вредносен ваучер од „Крш“ од 3.000 МКД

Трето место – вредносен ваучер од „Офис плус“  од 1.000 МКД

Ве очекуваме во East Gate Mall.

Понесете ги насмевките со себе!