Sara Fashion - East Gate Mall

Почетна > Брендови > Sara Fashion

Sara Fashion

Отворено секој ден

Спрат:

01

Вебстрана:

https://sarafashion.club/

Телефон:

02/3218-301

Социјални мрежи:

Sara Fashion е бренд кој е специјализиран за производство и продажба на чорапи за деца, жени и мажи, сопствена линија на дезенирани хулахопки, долна облека, пижами, маици, гаќички, градници, костими за капење, модни додатоци и многу други артикли.