Ditëlindjen e East Gate Mall - East Gate Mall
Kthehu

Ditëlindjen e East Gate Mall

image of the store

Kur festojmë ditëlindje, ne jemi si në CIRK!

Na bashkëngjiteni nën tendën e madhe më 4 dhe 5 nëntor për të festuar së bashku ditëlindjen tonë të dytë dhe për të organizuar një festë të madhe ditëlindjeje.

Ndërsa nën tendë ju pret një spektakël ditëlindjeje me xhonglerë, magjistarë dhe shumë surpriza.

 • Аgjenda e artistëve – Kati përdhesë 14:00 – 20:00       

Fallxhore

Xhindë mbi shkopinj

Shfaqje me zjarr

Kllounët

Zhonglerë  

 • Аgjenda e artistëve –  Ngjarjes kryesore 14:00 – 20:00         

Akrobate

Magjistar

Vojo – shfaqje me kafshë

Vizatim fytyre

Modelim me tullumbace

Këtë fundjavë kemi ofruar zbritje për ju në këto dyqane:

 • Fashion & Friends– zbritje 20%.
 • Mango– zbritje 20%.
 • Dan John – zbritje 20%.
 • Springfield– zbritje 20%.
 • HUGO– zbritje 20%.
 • Parfois– zbritje 20%.
 • Timberland– zbritje 20%.
 • Zara – shitje promocionale.
 • Massimo Dutti – shitje promocionale
 • Zara Home– shitje promocionale
 • Pull&Bear– shitje promocionale
 • Bershka– shitje promocionale
 • Stradivarius– shitje promocionale
 • Tiffany– zbritje 15% .
 • Blukids– zbritje deri 50%.
 • Tommy Hilfiger – zbritje 20%.
 • Gant– Zbritje 20%.
 • Okaidi– zbritje 20%.
 • XYZ– zbritje 20%.
 • Armani Exchange– zbritje 20%.
 • Orsay– zbritje 20%.
 • Patrizia Pepe – zbritje deri 30%të disa copëve.
 • Twinset – zbritje deri 30%të disa copëve.
 • Liu-Jo – zbritje deri 30% të disa copëve.
 • Carpisa– zbritje 20% të disa copëve.
 • Ozdilek – zbritje 30%.
 • Saa&Saat– zbritje 20%.
 • Bozinovski – zbritje deri 30%.
 • Literatura –zbritje deri 30% të disa titujve.
 • S. POLO ASSN. –zbritje deri 30% të koleksionit të ri.
 • Tudors – zbritje 20%.
 • Bellina –zbritje 20%.
 • Pandora– ofertë speciale.
 • DUKI DASO– zbritje 20%.
 • Intimissimi – blini 2 sutjena dhe fito zbritje 20%të dyjave.
 • LTB – zbritje 20%.
 • Palestra – zbritje 15%të anëtarësimit vjetor deri në ora 17:00.
 • JYSK – zbritje deri 60%.
 • Extreme intimo  – zbritje prej 10%deri 40% të artikujve të caktuar të koleksionit Vjeshtë-Dimër ‘23
 • Enci Menci – zbritje deri 40%.
 • My Time– zbritje deri 50%.
 • Prima Optics– zbritje deri 70%.
 • O bag– zbritje deri 50%.
 • Krsh– zbitje deri 30%.
 • Sara Fashion– zbritje 20%.
 • San Siro– zbritje deri 20%.
 • Solis silver– zbritje deri 15%.
 • Просветно дело– zbritje deri 30%.
 • Beosport– zbritje deri 40%.
 • Kicks and heelz – zbritje deri 40%.
 • Biana Shoes–  zbritje 10%.
 • Pet center– zbritje deri 20%.
 • Mont– zbritje 40% të markave Sprox, PrimaDonna, Puma.
 • Sport Reality– zbritje prej 20% deri 40% të koleksionit të ri të disa produkteve.
 • Under Armor– zbritje 20% të tërë asortimentit të koleksionit të ri.
 • Sport Vision– zbritje prej -20% deri -30% të koleksionit të ri.
 • Buzz Shop– zbritje shtesë 20% të koleksionit të ri të disa produkteve.
 • Kigili– zbritje deri 50%.
 • Calliope– zbritje deri 40% të gjithçkaje, zbritje deri 70% të disa produkteve.
 • Intersport– zbritje deri 40%.
 • Sizeer– 20% zbritje në të gjithë koleksionin
 • Adidas– 20% zbritje në të gjithë koleksionin
 • Sport M– zbritje deri 40%.
 • Office Shoes– zbritje deri 30%.
 • Kegi Shoes– zbritje deri 40%.
 • Skechers– zbritje deri 30% .
 • L’OCCITANE– zbritje deri 30% të disa produkteve dhe paketave.
 • Dioptra– zbritje deri 70%.
 • Max Optica – 1+1gratis syze dielli dhe optikë (të disa markave).
 • FABU Spot– zbritje 25% të disa markave + DHURATË!
 • Office Plus – zbritje deri 30%të disa lodrave dhe deri  40% të çantave shkollore.
 • Kares Premium – zbritje deri 10%..
 • Mapo Sity – kapsule dhurate me kafene Y3 dhe X7
 • B-Watch – zbritje deri 50%.
 • Rebecca – Dhurata.
 • Bonatti – zbritje deri 30%..
 • Giotelli – zbritje deri 70%..
 • Dioptra – zbritje deri 70%.
 • Original Marines  – 40% zbritje në produktin e dytë të blerë nga koleksioni i ri vjeshtë/dimër 23
 • House of Samsonite– Zbritje të disa produkteve të deri 30%,