MY:TIME - East Gate Mall

Homepage > Marka > MY:TIME

MY:TIME

Hapur çdo ditë

Kati

01

Faqe interneti

https://www.mytime.mk/

Kontakto:

070/286-927

Mediat sociale:

Një kompani me traditë familjare që nga viti 1920 për shitjen, shpërndarjen dhe servisimin e orëve dhe bizhuterive të cilësisë së lartë.
Agjentë dhe shpërndarës ekskluzivë të: “Tommy Hilfiger”, “BOSS HUGO BOSS”, “Emporio Armani”, “Maserati”, “Lacoste”, “Fossil”, “Skagen”, “Michael Kors”, “DKNY”, “Diesel”, “Casio”, “Casio Vintage”, “G-Shock”, “Edifice”, “Jacques Lemans”, “Just Cavalli”, “Cerruti 1881”, “Zeppelin”, “Police”, “Brosway”, “Esprit”, “Daniel Wellington”, “Guess”, “Sector No Limits”, “Morellato”, “Rosefield”, “Sheen”, “Swiss Military Hanowa”, “GMT London” и “Superdry”.
Për kënaqësinë e klientëve tanë ne kemi shërbimin tonë të udhëhequr nga profesionistë për shërbimin e orëve dhe bizhuterive të markave që përfaqësojmë, si dhe orëve që nuk janë pjesë e portofolit tonë.
MY: TIME CLUB është klubi ynë i besnikërisë. Duke blerë produkte në MY: TIME (në dyqane dhe në internet), anëtarët e klubit përfitojnë përfitime të shprehura në zbritje, distinktivë dhe dhurata. Për më shumë lexoni në: https://www.mytime.mk/my-time-club