Kicks and heelz - East Gate Mall
Kthehu

Kicks and heelz

Hapur çdo ditë

Kati

00

Faqe interneti

http://www.kicksandheelz.com/

Mediat sociale:

Koncepti i shitjes me pakicë me shumë marka Kicks and Heels ju sjell një shumëllojshmëri tërheqëse të këpucëve dhe aksesorëve nga markat e njohura. Kryeqyteti i modës në botë si Londra dhe Nju Jorku prezanton markat Nine West, Dune London, Sam Edelman dhe Marc Fisher koleksionet aktuale të të cilëve mund t’i gjeni në Kick dhe Heels. Të frymëzuara nga ttrendet aktuale, këto marka janë të shumta me modele që do të bini në dashuri me shikim të parë. Pavarësisht nëse dëshironi këpucë të rehatshme dhe të sheshta ose shijoni taka të larta tërheqëse, modelet mbresëlënëse të këtyre markave të njohura të modës ju garantojnë një shtesë ideale në kombinimet tuaja të përditshme në të cilat nuk do të kaloni pa u vënë re.