Fashion Festival - East Gate Mall
?>

Fashion Festival

image of the store

Fashion Festival nga 20-23 tetori.

Bëhuni gati për një festë mahnitëse të stilit, magjepsjes dhe trendeve më të fundit të modës në Fashion Festival në East Gate Mall, i cili zgjat nga data 20 deri më 23 tetor.

Ky festival treditor premton një eksperiencë të paharrueshme për të gjithë të apasionuarit pas modës. Shijoni zbritje dhe oferta speciale nga markat pjesëmarrëse gjatë gjithë eventit.

Është mundësia e përsosur për të arritur marrëveshje të mahnitshme për artikujt tuaj të preferuar të modës.

Beauty:

 • Fabu Spot

– 25% për të gjithë asortimentin e Estee Lauder.

– 25% për kozmetikë korrigjuese Shiseido.

– 25% për një pjesë të asortimentit të Burberry.

– 25% për Clarins Double serum + dhuratë çantë për kozmetikë.

– Për kupon fiskal në vlerë prej mbi 3.000denarë nga МАС, dhuratë çantë markë e MAC.

– Për kupon fiskal në vlerë prej mbi 4.900 denarë, dhuratë vauçer për make up service ose manykir xhel OPI.

 • Bellina – për çdo kupon fiskal DHURATË.
 • Lush – 20% zbritje të produkteve të përzgjedhura dhe me çdo kupon fiskal mbi 1.500 denarë. Dhuratë sapun ose zhele për dush.
 • Babor – 20% për të gjithë asortimentin e produkteve Babor.
 • Daron – 30% për të gjithë trajtimet + dhuratë vauçer me vlerë për Fabu Spot dhe  Babor.
 • Bloom – 20% për 100ml parfume vaji + 10% zbritje për freskuesit e dhomave.
 • Royal Platinum – 20% zbritje të parfumeve të përzgjedhura.
 • Boutique de la Parfumerie – 30% zbritje të parfumeve të përzgjedhura.
 • Rerra – për çdo prerje flokësh dhe rregullim mjekre, fitoni një trajtim falas të flokëve dhe fytyrës.
 • L’occitane – 20% zbritje 

Fashion:

 • Fashion & Friends – zbritje deri 30%.
 • Mango – zbritje deri 30% të produkteve të përzgjedhura.
 • Dan John – Cross Sale 10% për një produkt të blerë, 20% për dy produkte të blera.
 • Springfield – 30% për produktin e dytë të blerë.
 • HUGO – zbritje deri 30%.
 • Parfois – zbritje deri 30%.
 • Timberland – zbritje deri 30%.
 • Tommy Hilfiger – 20% zbritje.
 • Gant – 20% zbritje.
 • Okaidi – deri 50% të produkteve të përzgjedhura.
 • XYZ – 20% zbritje.
 • Armani Exchange – 20% zbritje.
 • Orsay – 20% zbritje.
 • Saa&Saat – 20% zbritje.
 • Rebecca – për çdo bizhuteri të blerë nga koleksioni Cocktail, dhuratë ekskluzive. Për çdo kupon fiskal me vlerë mbi 3.999 denarë fitoni DHURATË.
 • Bozinovski – 30% të produkteve të përzgjedhura.
 • Dioptra – zbritje deri 70% + 20% zbritje shtesë.
 • Zen Diamonds – deri 50% të produkteve të caktuara nga koleksioni Baguette – Bouquet.
 • Max Optica – 50% zbritje.