Zbuloni eksluzivitetin tonë pop-up! - East Gate Mall
?>

Zbuloni eksluzivitetin tonë pop-up!

image of the store

Përjetoni luksin me ÇMIMET MË TË ULTA: Zbuloni eksluzivitetin tonë pop-up!

Jemi të emocionuar t’ju njoftojmë për hapjen e dyqanit tonë Oultlet, duke ju sjellur një përzgjedhje të brendeve të nivelit më të lartë, me çmime të pakrahasueshme.

Mund ta gjeni në katin e parë dhe mos harroni se kjo ngjarje është mundësia juaj për ta shijuar modën.

Hyni në një botë të sofistikuar të stilit ndërsa eksploroni koleksionin tonë që përmban brendet e njohura botërore si Emporio Armani, Armani Exchange, Hugo, Karl Lagerfeld, Superdry, See by Chloe, Shutz, Silvian Heich, Morgan, Antony Morato, EA7, DSquared2 , Marc Jacobs, Michael Kors, UGG dhe Fracomina.

Nga klasikët e përjetshëm tek tendencat bashkëkohore, pika jonë ofron shumëçka për blerës me shije.

Zbuloni ofertat ekskluzive me një gamë të gjerë veshjesh, aksesorësh dhe këpucësh, të gjitha në një vend.

Nxitoni – kjo përvojë e blerjeve është e disponueshme vetëm për një kohë të kufizuar.

Mos e humbisni mundësinë tuaj dhe na vizitoni në katin e parë duke përjetuar emocionin e blerjeve luksoze me çmime që nuk do t’i gjeni askund tjetër.

Bashkohuni me ne në kuptimin e luksit, ta festojmë artin e modës në dyqanin tonë pop-up.

Mos harroni, udhëtimi juaj drejt stilit të lartë fillon këtu.

Shihemi në Outlet!