Panairin e gjumit - East Gate Mall
?>

Panairin e gjumit

image of the store

Mirë se vini në panairin e gjumit! Nga dyshekë të rehatshëm deri te shtroja të butë, gjithçka që ju nevojitet për një gjumë të përsosur të natës.

East Gate Mall së bashku me qiramarrësit e saj Neptun, Ozdilek, JYSK, Dormeo Home, New Age, Comodita Home, Enci Menci kanë përgatitur për ju zbritje speciale për dhomat e gjumit, dyshekët, jastëkët, pastruesit e ajrit dhe aksesorët e gjumit. Mos e humbisni këtë mundësi për të përmirësuar ëndrrën tuaj. Për këtë panair gjumi, ekspozuesit kanë përgatitur për ju zbritje speciale të disponueshme ekskluzivisht në East Gate Mall.