Саем на спиењето - East Gate Mall
?>

Саем на спиењето

image of the store

Добредојдовте на саемот за спиење! Од удобни душеци до мека постелнина, сѐ што е потребно за совршен сон.

East Gate Mall заедно со своите закупци Neptun, Ozdilek, JYSK, Dormeo Home, New Age, Comodita Home, Enci Menci ви подготвија специјални попусти на спални, душеци, перници, прочистувачи за воздух и додатоци за спиење. Не ја пропуштајте оваа можност да го надградите вашиот сон. За овој саем на спиење, изложувачите ви подготвија специјални попусти достапни ексклузивно во East Gate Mall.