Zbuloni botën e Smurfëve në East Gate Mall! - East Gate Mall
Kthehu

Zbuloni botën e Smurfëve në East Gate Mall!

image of the store

Smurfët mbërritën në qendrën tregtare East Gate Mall dhe u vendosën të qetë në fshatin e tyre magjik.

Nga 18 nëntori deri më 9 dhjetor ejani për shoqërim dhe argëtim në Smurf-fest në fshatin tonë interaktiv Smurf.

Këtu ju presin shtëpitë kërpudha të Smurfëve, laboratori i të Madhit Smurf, salloni i bukurisë së Smurfete, kafazi i Gargamelit dhe shumë aktivitete të tjera argëtuese, punëtori kreative, si dhe bërja e fotografive me Smurfët tuaj të preferuar.

Orari i shfaqjeve:

E martë, e enjte dhe e premte nga ora 18:00

Të shtunën dhe të dielën nga ora 13:00 dhe nga ora 18:00

Ju presim për argëtim dhe shoqërim të paharrueshëm në fshatin Smurf.