Festivali i çokollatës - East Gate Mall
Kthehu

Festivali i çokollatës

image of the store

Për herë të parë në Maqedoni! Ngjarja më e lezetshme në qendrën tregtare East Gate Mall është gati të fillojë.

Shijoni ëmbëlsirat në festivalin tonë të ardhshëm të çokollatës! Na shoqëroni nga data 22 deri më 26 shkurt dhe shijoni ditë të mbushura me ëmbëlsira të shijshme, aktivitete argëtuese dhe shumë befasi.

Zbuloni xhunglën e palmave ku rritet kakaoja, bëni fotografi me shtëpinë e çokollatës së Hansel dhe Gretel dhe shikoni se si duket procesi i prodhimit të produkteve të shijshme të çokollatës.

Ejani. Shijoni. Kënaquni!