LA FAMILIA - East Gate Mall

Homepage > Marka > LA FAMILIA

LA FAMILIA

Hapur çdo ditë

Kati

-02

Faqe interneti

https://lafamilia.mk/

Kontakto:

071/223-000

Mediat sociale:

Rreth nesh

 

Pse La Familia?

Pse e quajtëm ekskluzivitetin – La Familia?

Thjesht sepse donim të krijonim një shoqërim të plotë me familjen, ngrohtësinë, përkushtimin dhe kujdesin.

Sepse edhe në thelbin e etikës sonë të biznesit, ne udhëhiqemi nga motoja se jemi një familje, një familje me klientët, partnerët dhe bashkëpunëtorët tanë të çmuar.

Kush jemi ne në La Familia?

Ne në La Familia jemi si një familje.

Ne kujdesemi për miqtë tanë sikur të ishim tanët. Ne e tregojmë atë përmes atmosferës së bukur dhe të këndshme në shtëpinë tonë; Nëpërmjet qëndrimit dhe vëmendjes së ngrohtë që ju tregojnë punonjësit tanë; Nëpërmjet politikës sonë të çmimeve, e cila kujdeset për portofolin tuaj dhe siguron që të merrni gjithmonë një ofertë që nuk mund ta refuzoni…

Ju ftojmë të bëheni pjesë e familjes sonë!

Çfarë është La Familia?

La Familia është ajo që i duhej tregut – një koncept i ri dhe unik i një dyqani premium, me çmime që respektojnë buxhetin e brendshëm.

La Familia është një objekt shitjeje me pakicë në formatin e një dyqani pijesh alkoolike, duhanit dhe dhuratash, një koncept në të cilin ne ofrojmë përmbajtje të fokusuar në portofol për një audiencë më të gjerë konsumatore, me dekorim tematik të brendshëm, si një kundërvënie nga disa kohë të kaluara – për disa , i turbullt, për disa nostalgjikë; dhe epoka moderne – e përfaqësuar nga prezantimi i tendencave të reja dhe teknologjive të fundit në shitje me pakicë.

Të tilla si, për shembull, prezantimet dixhitale dhe njoftimet e produkteve në vend, dhe shumë më tepër që do të na ndajnë nga pjesa tjetër e ofertës së tregut.

Çfarë të presësh nga La Familia?

Ne po prezantojmë përmbajtje të re në shitje me pakicë.

Në La Familia ne ofrojmë produkte të zgjedhura me kujdes dhe shërbim të patëmetë; Ne ofrojmë një përzgjedhje të markave më të mira në botë të pijeve alkoolike, pijeve joalkoolike, pijeve të nxehta dhe të ftohta, produkteve të ëmbëlsirave të kripura, produkteve të duhanit, një shumëllojshmëri dhuratash të zgjedhura me kujdes dhe të personalizuara, si dhe produkte dhe shërbime të tjera specifike tipike të këtij lloji të objektit të specializuar të shitjes me pakicë.

Portofoli

Pije alkoolike

Partnerët tanë janë ata që ofrojnë më të mirën në tregun e pijeve alkoolike në botë. Nuk ka sfidë më të madhe se sa të sjellësh më të mirën për ty, para teje. Kënaquni me masë dhe me përgjegjësi: Nëse vozitni – mos pini: Nëse pini – mos vozitni…

Verë

Dhe këtu jemi vërtet specialistë. Ne kemi një seksion të përgatitur posaçërisht, ndjehuni sikur jeni në punishten e verës që keni kërkuar prej kohësh. Zgjedhja është e vështirë: kemi më të mirën e Maqedonisë; më goditja e Rajonit; më gudulisja nga mjeshtrit më të mirë italianë, francezë dhe të tjerë të zanatit të verës. Provoni verën me etiketën tonë – La Familia. Ju do të ktheheni për të përsëri …

Pije te lehta

Ne e kemi reduktuar përzgjedhjen e pijeve joalkoolike në markat më të mira. Gjithmonë i ftohtë, gati për kënaqësinë dhe freskimin tuaj. Është zgjedhja juaj. Zgjedhja është e juaja. Eshte ne doren tende…

Dhurata

A ka njeri që nuk i pëlqen dhuratat? Të vogla dhe të mëdha; i kripur dhe i butë; Për ditëlindjen ose ditën e emrit; Për një përvjetor martese ose një takim të parë; Për punësim të ri ose pension. Ne do të jemi të lumtur të dëgjojmë kërkesat tuaja, t’ju ndihmojmë të zgjidhni dhe t’i paketojmë të gjitha me shije dhe elegante. Dallohu nga të tjerët…

Produktet ushqimore

Kjo është një kohë e jetesës së shpejtë. Po, ne e dimë që shumë prej jush mendojnë se “në atë kohë” ishte ndryshe. Por këto janë kohë moderne, kështu që nëse keni ndërmend të rikuperoni me disa sanduiç të freskët ose të mbushur me vakum, ushqime të lehta, çokollatë ose diçka tjetër, La Familia ka një seksion, veçanërisht për ju. Merrni zgjedhjen tuaj…


Produkte jo ushqimore

Keni diçka tjetër në mendje? Cigaret dhe produktet e duhanit; ndoshta puro apo puro? Shikoni humidorin tonë, ne kemi përzgjedhjen perfekte për ju. Dhe ndoshta po kërkoni diçka tjetër? Shikoni në raftet. Stafi ynë do të jetë i lumtur t’ju ndihmojë. Vetem pyet…

Shërbimet

Ne jemi në dispozicionin tuaj për t’ju kursyer kohë, përpjekje dhe, natyrisht, para – mbledhjen e llogarive; lotari lojra fati; shërbime të tjera. Në një vend në La Familia, mund ta kryeni punën si në disa sportele nëpër qytet. Kërkoni shërbimin për ju…

Të tjera

A ka ndonjë gjë që nuk e kemi renditur? Sigurisht, ka. La Familia është konceptuar si një koncept që hap dyert për ju dhe ku mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet. Nëse nuk e gjeni, ndoshta nuk keni arritur ta shihni. Në çdo kohë, stafi është i gatshëm t’ju ndihmojë…