Domino's - East Gate Mall

Homepage > Marka > Domino’s

Domino’s

Hapur çdo ditë

Kati

01

Faqe interneti

https://www.dominos.mk/

Mediat sociale:

Domino’s Pizza është një lider global në ofrimin e picave të shijshme, të sapobëra për klientët në mbarë botën. Me një histori që daton që nga viti 1960, ne jemi të njohur për përkushtimin tonë ndaj cilësisë, inovacionit dhe shërbimit të jashtëzakonshëm ndaj klientit. Nga picat tona të punuara me dorë deri te teknologjia e fundit, ne përpiqemi të tejkalojmë pritshmëritë dhe të krijojmë përvoja të paharrueshme picash.

Që nga hapja e dyqanit tonë të parë në Shkup në vitin 2012, Domino’s Pizza është bërë lider i padiskutueshëm në tregun e picave në Maqedoni. Me gjithsej katër dyqane në të gjithë qytetin, ne kemi fituar shpejt besimin dhe besnikërinë e adhuruesve të picave në të gjithë rajonin.

Angazhimi ynë për të ofruar shije dhe cilësi të jashtëzakonshme na ka shtyrë drejt suksesit të madh. Çdo vit, ne shërbejmë me krenari mbi 380,000 pica të shijshme për më shumë se 180,000 klientët tanë të vlerësuar. Është një dëshmi e dashurisë dhe vlerësimit për picat tona që na mban të motivuar për të ngritur vazhdimisht shiritin.

Në Domino’s Pizza në Maqedoni, ne i japim përparësi përdorimit të përbërësve më të mirë, brumit të shtrirë me dorë dhe salcës sonë të njohur për të prodhuar pica që nuk janë të pakta. Ne krenohemi me artizanët tanë të aftë të picave, të cilët punojnë pa u lodhur për të siguruar që çdo picë të bëhet me saktësi dhe kujdes.

Përtej angazhimit tonë ndaj shijes, ne e kuptojmë rëndësinë e komoditetit dhe teknologjisë. Sistemi ynë i porositjes në internet i lejon klientët të personalizojnë picat e tyre, të ndjekin dorëzimin e tyre në kohë reale dhe të përjetojnë një proces të qetë dhe pa probleme.

Si lider në tregun maqedonas të picave, ne vazhdojmë të inovojmë dhe të përpiqemi për përsosmëri. Ne jemi shumë krenarë për rolin tonë si një ofrues i besuar i picave dhe një anëtar kontribues i komunitetit lokal.

Bashkohuni me ne në Domino’s Pizza në Maqedoni, ku festojmë gëzimin e picës dhe synojmë të krijojmë përvoja të paharrueshme për klientët tanë. Kënaquni me picat tona të shijshme, përjetoni shërbimin tonë të jashtëzakonshëm dhe bëhuni pjesë e familjes sonë në rritje të picave.