Late Night Shopping - East Gate Mall
?>

Late Night Shopping

image of the store

Го продолжуваме работното време до полноќ на 22 јули давајќи шанса да ги искористите неверојатните попусти до 70% на вашите омилени парчиња облека, електроника или декор за домот. Ве очекува посебна ноќ за памтење и енергична атмосфера со жонглери, стулари, кловнови, пантомимичари и многу други волшебни изведби. Препуштете се на задоволството и искористете го максимумот од овој late night shopping во East Gate Mall.

Искористи ги попустите во твоите омилени продавници.