Ditëlindja e parë e East Gate Mall-it! - East Gate Mall
Kthehu

Ditëlindja e parë e East Gate Mall-it!

image of the store

Festojmë vitin e parë. Festojmë me ju! Faleminderit që një vit jemi vendi juaj i preferuar për frymëzimin e modës, relaksimin, shijimin e shijeve dhe argëtimin për të gjithë familjen.

Ejani me 5 dhe 6 nëntor të festojmë së bashku dhe bëhuni pjesë e festës sonë të ditëlindjes të shoqëruar me: shumë surpriza, spektakël magjik, “Jeni muzik”, “Bilbi i artë” dhe festa kryesore koncert me Vlatko Lozanoski të shtunën 05 nëntor me fillim nga ora 20, si dhe shumë dhurata, zbritje dhe oferta për ditëlindje

EAST GATE MALL JU DHURON  

Me rastin e ditëlindjes sonë të parë, ju bëjmë dhurata të mrekullueshme:

• Me çdo faturë nga 3.000 denarë deri në 5.999 denarë, merrni dhuratë kufje, mbajtëse për në veturë ose çantë prej pëlhure.

• Me çdo faturë nga 6.000 denarë deri në 8.999 denarë, merrni dhuratë termos ose çantë shpine.

• Me çdo faturë më të lartë se 9.000 denarë merrni dhuratë kartelë me vlerë 1.000 denarë.

Mos harroni, sasitë janë të kufizuara, prandaj nxitoni të merrni dhuratën tuaj në një nga sportelet tona të ditëlindjes duke paraqitur një ose një kombinim faturash të shumta të bëra në datat 5 dhe 6 nëntor në dyqanet e East Gate Mall-it.

ZBRITJE DHE OFERTA PËR DITËLINDJE

Librari TRI – libër dhuratë për çdo klient
Adidas – 20% zbritje në gjithçka, si në koleksionin e ri ashtu edhe në produktet tashmë me zbritje
Bella
– paguaj 3, merr 1 falas
Bellina Bio Shop – dhuratë me çdo faturë
Beosport
–  zbritje deri në 50 %
Biana Shoes
– zbritje deri në 20 % në ët gjithë gamën
Bloom – zbritje në një pjesë të parfumeve, 3 parfume City perfume 899 denarë
Bonatti – 30 % zbritje në gjithçka
Bozhinovski – zbritje në orët e zgjedhura
Buzz – 20 % zbritje në të gjithë gamën
Carpisa – 20 % zbritje në artikullin e dytë për blerjen e dy artikujve  nga koleksioni vjeshtë/dimër
Cosmo – 50 % zbritje në produkte të caktuara, shumë surpriza dhe dhurata
Comodita – zbritje në produkte të caktuara
Dan John – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Dioptra – zbritje shtesë prej 10% në arkë, në zbritjet tashmë aktuale deri në 70%
Duki Daso – 20% zbritje në koleksionin e ri vjeshtë/dimër dhe 50% shtesë në artikujt e përzgjedhur
Fabu Spot – zbritje të mëdha, dhurata dhe surpriza
Fashion & Friends – 20 % zbritje në të gjitha produktet
House – 15 % zbritje në të gjitha produktet nga koleksioni i ri me faturë mbi 1200 denarë
Hugo Boss – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Intersport – 20 % zbritje në çdo gjë, si koleksion i ri ashtu edhe produkte tashmë me zbritje
JYSK
– kurseni deri në 60% në të gjithë artikujt
* Oferta nuk vlen për artikujt me shenjë Everyday Low Price.
Kares – 10 % zbritje në të gjithë gamën (përfshirë produktet tashmë me zbritje)
Kegi Shoes – 10 % , 20 % dhe 30 % zbritje në të gjithë koleksionin e pantoflave dhe çizmeve për fëmijë
Kicks and Heelz – kurseni deri 50 %
Kiko Milano – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Krsh – 50 % zbritje në produkteve të caktuara
Krusel – zbritje deri në 50% në produkte të caktuara dhe dhuratë Flexy card – me shumë përfitime për klientët besnikë
La Familia – zbritje speciale
LC Waikiki – paguaj 3, merr 1 falas
LTB – 20 % zbritje në koleksionin e ri
Mango – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Max Optika – 3 ditë 50 % zbritje në të gjitha kornizat optike dhe diellore (përveç Dita, Maybach, Cartier, Silhouette)
My Time – 50% zbritje në të gjitha modelet nga DKNY dhe VERSUS VERSACE, si dhe zbritje speciale në disa modele të orëve
Neptun – zbritje në produkte të zgjedhura
Nike – deri 30 % zbritje
O’Bag – zbritje deri 40 %
Office Plus – deri 20 % zbritje në gjithçka
Okaidi – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Oliver Weber – 15 % zbritje në të gjithë koleksionin
Opposite – 30% zbritje në koleksionin e ri dhe deri në 60% zbritje në modelet e vjeshtës
Parfois – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Prima Optics – 10 % zbritje shtesë për të gjitha syzet e diellit dhe syzet me dioptri
Reserved –20 % zbritje në të gjitha produktet
Sara Fashion – 20 % zbritje në të gjithë gamën
* përveç produkteve tashmë në zbritje
Sport Reality – deri 30 % zbritje
Sport Vision – deri 30 % zbritje
Springfield – 20 % zbritje në të gjitha produktet
TAF 20 % zbritje në çdo gjë, si në koleksionin e ri ashtu edhe në produktet tashmë me zbritje
Timberland – 20 % zbritje në të gjitha produktet
Tinex – ulje në verërat, bonbonieret dhe krikerat, si dhe 40% ulje në të gjitha produktet e banjës
Tom Tailor – 30% zbritje në të gjithë artikujt
Uni Banka – përjashtim nga shpenzimet administrative për shqyrtimin dhe përpunimin e kërkesave për kredi konsumatore, kartela kreditore, mbitërheqje, kredi banesore dhe hipotekore
*Përjashtimi promocional do të zbatohet vetëm për kërkesat që do të iniciohen në ditët nga 04.11.2022 deri më 06.11.2022
Under Armour – 20% zbritje në të gjithë gamën e koleksionit të ri
Yamamay –20% zbritje në koleksionin vjeshtë/dimër
5 Centar – zbritje në produktet e zgjedhura
Barcino – udhëtim shpërblyes në Greqi – vera 2023