Neptun - East Gate Mall

Homepage > Marka > Neptun

Neptun

Hapur çdo ditë

Kati

-01

Faqe interneti

https://www.neptun.mk

Kontakto:

070/275-415

Mediat sociale:

Neptun Makedonija SH.P.K. Shkup, e themeluar në vitin 1998, rrjeti më i madh i shitjes me pakicë dhe shpërndarjes së produkteve të bardha, elektroshtëpiake, TV/Audio/Video, kompjuterë, telefona, kamera dhe kamera-xhirues, produkte për kujdes dhe bukuri, ftohje dhe ngrohje, distributor ekskluziv për Beko, Fuego dhe Candy, marka të tjera në portofolin e Neptunit: “LG”, “Samsung”, “Sony”, “Philips”, “Panasonic”, “Groupe SEB” (“Tefal”, “Rowenta”, “Moulinex”), “Electrolux”, “Indesit”, “Bosch”, “Asus”, “Huawei”.