One Stop Mall - East Gate Mall
?>

One Stop Mall

image of the store

Возбудени сме што воведуваме шопинг авантура како ниедна друга, каде сè што ви треба е само на неколку чекори од вас.

Кажете и збогум на маката за посета на повеќе места. Во трговскиот центар East Gate Mall, подготвивме свет на погодност, под еден покрив. One Stop Mall

Еве еден поглед од она што ве чека во трговскиот центар East Gate Mall – One Stop Mall

 • Паркинг: Изобилен паркинг.
 • Банка: Пристапете до банкарските услуги и банкоматите погодно лоцирани во трговскиот центар.
 • Супермаркет: Намирници, свежи производи и секојдневни неопходни работи.
 • Аптека: Вашето решение за подобрување здравјето.
 • Нега и убавина: Препуштете се на врвните услуги за убавина и лична нега.
 • Педикир и маникир: Разгалување на вашите раце и нозе.
 • ПоштаЛесно испраќајте и примајте пошта.
 • Туристичка агенција: Планирајте го вашиот одмор од соништата или добијте стручни совети за патување.
 • Осигурителни полиси: Истражете ги опциите за секаков вид на осигурување.
 • Полнач за електричен автомобил: Полнете го вашето електрично возило додека купувате.
 • Хемиско чистење: Одржувајте ја вашата облека свежа и чиста.
 • Брзи кредити: Пристапете до финансиски услуги кога ви е најпотребно.
 • Офталмологија: Сеопфатни услуги за вашите очи.
 • Пет Шоп: Разгалете ги вашите крзнени пријатели со широк асортиман на производи за домашни миленици.
 • Трансфер на пари: Праќајте и примајте финансии брзо и лесно
 • Клучар: Стручни клучарски услуги за вашите безбедносни потреби.
 • Фризер: Трансформирајте го вашиот изглед во нашиот професионален салон.
 • Мобилен оператор: Останете поврзани со врвни мобилни услуги.
 • Авто перална: Чувајте го вашето возило беспрекорно со нашите сервиси за миење автомобили.
 • Нега за домашни миленици: Сè што им треба на вашите миленици, сето тоа на едно место.
 • Игротека: Безбеден и забавен простор за децата додека купувате.
 • Банкомати: Лесно пристапете до готовина на нашите практични банкомати.
 • Вулканизер: Услуги за гуми за непречено возење.
 • Кројач: Прилагодени услуги за мода и кроење.
 • Теретана: Изградете го вашето тело.

East Gate Mall е повеќе од само шопинг дестинација, тоа е центар дизајниран имајќи ја предвид вашата погодност.

Ве покануваме да го искусите концептот „One Stop Mall“ и да ја откриете радоста на купувањето без напор.

Придружете ни се во East Gate Mall, каде што вашите потреби и желби се на прво место.

Истражувајте, купувајте и уживајте во удобноста да имате се што ви треба на едно место!

East Gate Mall – вашата крајна дестинација со едно застанување!