Роденден на East Gate Mall - East Gate Mall
Назад

Роденден на East Gate Mall

image of the store

Кога славиме роденден, ние правиме ЦИРКУС!

Придружете ни се под големиот шатор на 4-ти и 5-ти ноември заедно да го прославиме нашиот втор роденден и да направиме големата роденденска прослава.

А под шаторското платно ве очекува роденденски спектакл со жонглери, маѓионичари, и многу изенадувања.

 • Агенда на артисти – Приземје, 14:00 – 20:00         

Гатачка

Џинови на штули

Шоу со оган, Кловнови

Жонглери

 • Агенда на артисти – Прв кат, 14:00 – 20:00         

Акробати

Магионичар

Војо – перформанс со животни

Цртање на лице

Моделирање на балони 

Овој викенд за вас обезбедивме попусти во следните продавници:

 • Fashion & Friends20% попуст.
 • Mango20% попуст.
 • Dan John20% попуст.
 • Springfield20% попуст.
 • HUGO20% попуст.
 • Parfois20% попуст.
 • Timberland20% попуст.
 • Zara – акциска продажба.
 • Massimo Dutti – акциска продажба.
 • Zara Home – акциска продажба.
 • Pull&Bear – акциска продажба
 • Bershka – акциска продажба
 • Stradivarius – акциска продажба
 • Tiffany15% попуст.
 • Blukids – до 50% попуст.
 • Tommy Hilfiger – 20% попуст на целата колекција.
 • Gant20% попуст на целата колекција.
 • Okaidi20% попуст.
 • XYZ20% попуст.
 • Armani Exchange20% попуст.
 • Orsay20% попуст.
 • Patrizia Pepe – до 30% попуст на одредени парчиња.
 • Twinset – до 30% попуст на одредени парчиња.
 • Liu-Jo  – до 30% попуст на одредени парчиња.
 • Carpisa20% попуст на одредени парчиња.
 • Ozdilek 30% попуст.
 • Saa&Saat20% попуст.
 • Bozinovski – до 30% попуст.
 • Literatura – до 30% попуст на одредени наслови.
 • U.S. POLO ASSN. – до 30% на нова колекција.
 • Tudors – 20% попуст.
 • Bellina – 20% попуст.
 • Pandora – специјална понуда.
 • DUKI DASO20% попуст.
 • Intimissimi – купи 2 градници и доби 20% попуст на двата.
 • LTB 20% попуст.
 • Palestra 15% попуст на годишна членска карта (half-day до 17:00 часот).
 • JYSK – до 60% попуст.
 • Extreme intimo  – од 10% до 40% на означени артикли од колекција Есен-Зима ‘23
 • Enci Menci – до 40% попуст.
 • My Time – дo 50% попуст.
 • Prima Optics – дo 70% попуст.
 • O bag – до 50% попуст.
 • Krsh – до 30% попуст.
 • Sara Fashion20% попуст.
 • San Siro – до 20% попуст.
 • Solis silver – до 15% попуст.
 • Просветно дело – до 30% попуст.
 • Beosport – до 40% попуст.
 • Kicks and heelz – до 40% попуст.
 • Biana Shoes –  10% попуст.
 • Pet center – до 20% попуст.
 • Mond40% попуст на брендовите Sprox, PrimaDonna, Puma.
 • Sport Reality – од 20% до 40% попуст на новата колекција на одредени производи.
 • Under Armor20% попуст на целиот асортиман од новата колекција.
 • Sport Vision – попусти од -20% до -30% на новата колекција.
 • Buzz Shop20% дополнителен попуст на новата колекција на одредени производи.
 • Kigili – до 50% попуст.
 • Calliope – до 40% попуст на се, до 70% попуст на определени производи.
 • Intersport – до 40% попуст.
 • Sizeer20% попуст на цела колекција.
 • Adidas20% попуст на цела колекција.
 • Sport M – до 40% попуст.
 • Office Shoes – до 30% попуст.
 • Kegi Shoes – до 40% попуст.
 • Skechers – до 30% попуст.
 • L’OCCITANE – до 30% попуст на одредени производи и пакети.
 • Dioptra – до 70% попуст.
 • Max Optica – 1+1 гратис на наочари за сонце и оптика (на одредени брендови).
 • FABU Spot25% попуст на одредени брендови + ПОДАРОК!
 • Office Plus – до 30% попуст на одредени играчки и до 40% на школски ранци.
 • Kares Premium – 10% попуст на се.
 • Mapo Sity – подарок капсули со кафемат Y3 и X7.
 • B-Watch – до -50% попуст
 • Rebecca – подарок со секое купување.
 • Bonatti – до -30% попуст.
 • Giotelli – до 70% попуст.
 • Dioptra – до 70% попуст.
 • Original Marines  – 40% попуст на вториот купен производ од новата колекција есен/зима 23
 • House of Samsonite – Попуст на одредени продукти до 30%,