Intimissimi - East Gate Mall

Почетна > Брендови > Intimissimi

Intimissimi

Отворено секој ден

Спрат:

00

Вебстрана:

https://www.intimissimi.com

Телефон:

071/332-245

Социјални мрежи:

Елеганција, деликатес, сензуалност и женственост е она што најдобро го опишува брендот Intimissimi. Женската облека заслужува предиво што ги подобрува неговите карактеристики и го прави деликатен во контакт со вашето тело. Intimissimi ја гарантира оваа грижа, благодарение на скапоцените и избрани материјали. Како и сите брендови во “Calzedonia Group”, “Intimissimi” нуди широк асортиман на производи и во својата основна и модна колекција. Помеѓу градниците и гаќичките кои најдобро ќе ја оцртаат вашата силуета и прекрасната рафинирана и елаборирана долна облека, можете да се чувствувате удобно и посебно во секоја прилика! Но, “Intimissimi” не застанува само на женската долна облека бидејќи има за цел да ви гарантира модерен и женствен стил дури и во текот на целиот ден!