Резервирајте го датумот за КОЛОРРАН 2023 - East Gate Mall
?>

Резервирајте го датумот за КОЛОРРАН 2023

image of the store

Ги повикуваме сите спортски ентузијасти и фанатици за трчање!
Не го пропуштајте возбудливиот настан на годината – трката KOLORRAN!
Обележете ги вашите календари за 17 септември 2023 година и подгответе се да ја доживеете возбудата како никогаш досега.

Поединци, групи, семејства, па дури и најмалите на возраст од 2 до 12 години – секој е добредојден да биде дел од ова неверојатно спортско патување.Побрзајте и обезбедете го вашето место на стартната линија. Вклучете се во оваа спортска авантура со различни правци низ живописните улици во градот, а сето тоа води до триумфален финиш во амфитеатарот на East Gate Mall.
Но, чекајте, има уште!
Со пријавувањето за KOLORRAN 2023, ќе бидете дел од настан кој ќе го паметите цела година, кој е во соработка со престижното атлетско друштво, АК АТОМИК Скопје. Тоа е интересна можност да го покажете вашиот спортски дух и да создадете незаборавни спомени!

Облечете ги патиките за трчање, соберете ги пријателите и семејството и одете на страницата за регистрација СЕГА!

ПРИЈАВИ СЕ ТУКА!!!

Се гледаме на стартната линија!