Fashion Festival - East Gate Mall
?>

Fashion Festival

image of the store

Fashion Festival од 20-23 октомври.

 

Подгответе се за блескава прослава на стилот, гламурот и најновите модни трендови на Fashion Festival во East Gate Mall, кој се одржува од 20-ти до 23-ти октомври.

Овој тридневен настан ветува незаборавно искуство за сите модни ентузијасти. Уживајте во специјални попусти и понуди од брендовите-учесници во текот на целиот евент.

Тоа е совршена можност да постигнете неверојатни зделки за вашите омилени модни предмети.

 

Beauty:

 • Fabu Spot

25% на цел асортиман на Estee Lauder.

25% на Shiseido корективна козметика.

25% на дел од асортиманот на Burberry.

25% на Clarins Double serum + подарок козметички несесер.

– За сметка во вредност од над 3.000ден. од МАС, подарок брендиран МАС несесер.

– За сметка во вредност од над 4.900ден. подарок ваучер за make up service или OPI гел маникир.

 • Bellina – за секоја сметка ПОДАРОК.
 • Lush20% попуст на селектирани производи и со секоја сметка над 1.500ден. Подарок сапун или желе за туширање.
 • Babor20% на целиот асортиман од Babor производите.
 • Daron30% на сите третмани + подарок вредносен ваучер за Fabu Spot и  Babor.
 • Bloom20% na 100ml маслени парфеми + 10% попуст на освежувачи на простории.
 • Royal Platinum20% попуст на селектирани парфеми.
 • Boutique de la Parfumerie 30% попуст на селектирани парфеми.
 • Rerra – со секое шишање и средување брада, добивате бесплатен третман на коса и лице.
 • L’occitane20% попуст

 

Fashion:

 • Fashion & Friends – до 30% попуст.
 • Mango – до 30% на селектирани производи.
 • Dan JohnCross Sale 10% на еден, 20% на два купени производи.
 • Springfield30% на втор купен производ.
 • HUGO – до 30% попуст.
 • Parfois – до 30% попуст.
 • Timberland – до 30% попуст.
 • Tommy Hilfiger – 20% попуст.
 • Gant20% попуст.
 • Okaidi – до 50% на селектирани артикли.
 • XYZ20% попуст.
 • Armani Exchange20% попуст.
 • Orsay20% попуст.
 • Saa&Saat20% попуст.
 • Rebecca – за секое купено парче накит од Cocktail колекцијата, екслузивен подарок. За секоја сметка над 3.999ден. добивате ПОДАРОК.
 • Bozinovski – 30% на селектирани производи.
 • Dioptra – до 70% попуст + 20% дополнителен попуст.
 • Zen Diamonds – до 50% на одредени производи од Baguette – Bouquet колекцијата.
 • Max Optica 50% попуст.