MY:TIME - East Gate Mall

Почетна > Брендови > MY:TIME

MY:TIME

Отворено секој ден

Спрат:

01

Вебстрана:

https://www.mytime.mk/

Телефон:

070/286-927

Социјални мрежи:

Компанија со семејна традиција од 1920-та година за продажба, дистрибуција и сервисирање на високо квалитетни часовници и накит.
Ексклузивни застапници и дистрибутери на: “Tommy Hilfiger”, “BOSS HUGO BOSS”, “Emporio Armani”, “Maserati”, “Lacoste”, “Fossil”, “Skagen”, “Michael Kors”, “DKNY”, “Diesel”, “Casio”, “Casio Vintage”, “G-Shock”, “Edifice”, “Jacques Lemans”, “Just Cavalli”, “Cerruti 1881”, “Zeppelin”, “Police”, “Brosway”, “Esprit”, “Daniel Wellington”, “Guess”, “Sector No Limits”, “Morellato”, “Rosefield”, “Sheen”, “Swiss Military Hanowa”, “GMT London” и “Superdry”.
На задоволство на нашите клиенти располагаме со сопствен сервис предводен од професионалци за сервис на часовници и накит од брендовите кои ги застапуваме, како и часовници кои не се дел од нашето портфолио.
MY:TIME CLUB е нашиот клуб за лојалност. Со купување на производи во MY:TIME (во продажните салони и онлајн), членовите на клубот се стекнуваат со бенефиции изразени во попусти, беџови и подароци. Прочитајте повеќе на: https://www.mytime.mk/my-time-club