PËRJETO EUFORINË E EURO 2024 NË EAST GATE MALL - East Gate Mall
?>

PËRJETO EUFORINË E EURO 2024 NË EAST GATE MALL

image of the store

Përderisa ethet e futbollit po pushtojnë botën, ne po i bashkohemi emocioneve dhe festimeve të EURO 2024 pikërisht në qendrën tonë tregtare. Bëhuni gati për një sërë ngjarjesh emocionuese që do ta bëjnë përvojën tuaj të blerjeve edhe më të paharrueshme.

Zonë interaktive e futbollit

Na bashkëngjiteni në zonën tonë të kuruar posaçërisht të futbollit, provoni aftësitë tuaja të futbollit duke lozur futboll ose hidhuni lart sa Ronaldo për të fituar çmime të vlefshme. Merrni pjesë në lojëra dhe sfida interaktive të krijuara për tifozët e të gjitha moshave. Të gjithë mund të kënaqen dhe të tregojnë dashurinë e tyre për punën dytësore më të rëndësishme në botë.

Oferta dhe promocione ekskluzive

Përfitoni nga të gjitha ofertat dhe promocionet e shitësve tanë dhe nëse kërkoni të visheni mirë ose të hani një meze të lehtë për të parë të gjitha ndeshjet e EURO 2024, ne jemi këtu për të përmirësuar përvojën tuaj të shopingut.

Shënoni datat në kalendarët tuaj dhe na bashkëngjiteni në East Gate Mall, pavarësisht nëse jeni një tifoz i zjarrtë i futbollit ose thjesht dëshironi të ndjeni euforinë e futbollit, të gjithë mund të shijojnë argëtimin.

Së bashku do ta bëjmë këtë EURO 2024 të paharrueshëm.

Aktivizimet në këndin

Sa je preciz?

Shuto për një gol dhe merr një vauçer me vlerë. Regjistrohu tek hostesat tona me kupon fiskal mbi 1000 denarë, shuto për gol dhe fito një dhuratë të vlefshme.

Sa lart mund të kërcesh?

A mund ta mposhtësh Ronaldon me një goditje me kokë? Kërce sa më lart që të mundesh, shuto topin dhe fito një vauçer me vlerë.

Turne në futboll

Mblidh një skuadër dhe eja në fer plej në futboll të vogël. Aktivizimi i lirë pa regjistrim paraprak.

Futboll në stol

Eja me miqtë tuaj dhe provo një lojë fer në futboll në një stol. Shëno një gol nga një pozicion ulur dhe tregoju atyre se je një golashënues i gatshëm. Aktivizimi i lirë pa regjistrim paraprak.

Luaj futboll në terrenin tënd

Formo një skuadër dhe eja të provosh futbollin në terrenin tonë. Aktivizimi i lirë pa regjistrim paraprak.

Photo Booth

Përjetësoje këtë EURO 2024 me një foto tematike. Trego se je tifoz futbolli dhe shkrep foto Photo booth-in tonë.

Zona Chill

Nëse nuk do të konkurrosh, eja të mbështetësh miqtë tuaj në Zonën tonë Lazy Chill.

Vendndodhja: Këndi sportiv, kati i parë.

Orari i hapjes së këndit të lojërave:

E premte nga ora 17:00 deri në 21:00; të shtunën dhe të dielën nga ora 12:00 deri 16:00.

Qershor

14.06 e premte, 15.06 e shtunë, 16.06 e diel

22.06 e shtunë, 23.06 e diel

29.06 e shtunë, 30.06 e diel

Korrik

06.07 e shtunë, 07.07 e diel

13.07 e shtunë, 14.07 e diel

Ofertë e veçantë në restorantet Soul Kitchen, Buenos Dias, Bella Vista dhe Ig Group Macedonia gjatë kohëzgjatjes së EURO 2024

Gishta pule dhe dy birra 490 denarë.

Birra 3 + 1 gratis 490 denarë.

Naços dhe dy birra 490 denarë.

Dërrasë e fërguar – 20%

Pizza – 20 %

Pastirmali – 20%.