Koleksionet e reja të Barbie dhe Spiderman arritën në Tezenis - East Gate Mall
Kthehu

Koleksionet e reja të Barbie dhe Spiderman arritën në Tezenis

image of the store

Vishuni si super-heroi juaj i preferuar, Spider-Man, ose kukulla juaj e preferuar e fëmijërisë, Barbie, vetëm me koleksionet e reja Tezenis.

Ejani në Tezenis dhe gjeni pjesën tuaj të preferuar.

Shihemi në katin 00 në East Gate Mall.