Filloni aventurat tuaja të vjeshtës me Samsonite - East Gate Mall
Kthehu

Filloni aventurat tuaja të vjeshtës me Samsonite

image of the store

Koleksioni i ri i çantave të shpinës nga materiali i ricikluar eco friendly mund të përballojnë edhe shiun më të madh për shkak të pëlhurës së tyre të veçantë të papërshkueshme nga uji. Merrni vendim të mirë dhe zgjidhni Samsonite për cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë.

Shihemi në katin +01 në East Gate Mall.