LTB - East Gate Mall

Homepage > Marka > LTB

LTB

Hapur çdo ditë

Kati

01

Faqe interneti

https://gl.ltbjeans.com/en/

Kontakto:

070/524-478

Mediat sociale:

LTB го потресува светот на тексас уште од далечната 1948 година, кога брендот првпат беше претставен. Оттогаш, LTB еволуираше во глобален тексас лидер. Денес, LTB ги продолжува своите семејни традиции за да испорача експертиза во премиум модата на тексас по одлични цени.
Холивудските ѕвезди како Џенифер Гарнер, Кетрин Хејгл, Хајден Панетиер, Ева Лонгорија, Линдзи Лохан, Камерон Дијаз, Хилари Даф и Лорен Конрад ги носат своите ЛТБ.