JOY - East Gate Mall

Homepage > Marka > JOY

JOY

Hapur çdo ditë

Kati

01

Faqe interneti

http://joy.mk/

Kontakto:

078/456-013

Kontakto:

077/920-939

Mediat sociale:

“MIRË SE VINI NE JOU! – Ejani dhe provoni këtë botë me shije aromatike dhe të rafinuar të kafesë dhe ushqimit të mrekullueshëm!

Joy Café and Bakery është vendi për relaksim dhe kënaqësi të plotë në çdo kohë të ditës. Aroma dhe shija e kafesë së mëngjesit mund ta bëjnë ditën tonë të mrekullueshme! Nëse jeni duke kërkuar për një vend në qytet me një përzgjedhje të madhe, ne ju ofrojmë kafe të freskët, agrume, çokollatë Arabica nga dy klima të ndryshme dhe mëngjes që shkon në mënyrë perfekte me të. Ëmbëlsira artizanale me cilësi të lartë nga përbërës të vërtetë, gjalpë cilësor dhe pa asnjë aditiv. Zgjedhja e lëngjeve të shtrydhura të freskëta dhe përzgjedhja e përditshme e llojeve të ndryshme të supave të freskëta të përgatitura. Jou është shtëpia e brioshit më të famshëm francez të gjalpit në Shkup!
Shijojeni Jou-në me kafen, brumërat dhe sigurisht ëmbëlsirën tuaj të preferuar.”