Carter's - East Gate Mall
Kthehu

Carter’s

Hapur çdo ditë

Kati

01

“Carter’s është një markë lider e veshjeve për fëmijë sot në Shtetet e Bashkuara, të cilës i kanë besuar brezat e familjeve. Carter’s ka krijuar një gamë të plotë veshjesh të lezetshme, cilësore për bebe dhe fëmijë, dhurata dhe aksesorë që i bëjnë fëmijët të buzëqeshin që nga viti 1865.”