Саем на спиењето

Добредојдовте на саемот за спиење! Од удобни душеци до мека постелнина, сѐ што е потребно за совршен сон. East Gate Mall заедно со своите закупци Neptun, Ozdilek, JYSK, Dormeo Home, New Age, Comodita Home, Enci Menci ви подготвија специјални попусти на спални, душеци, перници, прочистувачи за воздух и додатоци за спиење. Не ја пропуштајте оваа можност да го надградите вашиот сон. … Продолжи со читање Саем на спиењето