JOY - East Gate Mall
Назад

JOY

Отворено секој ден

Спрат:

01

Вебстрана:

http://joy.mk/

Телефон:

078/456-013

Телефон:

077/920-939

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ЈОУ! - Дојдете и пробајте го овој свет на ароматичен и префинет вкус на кафе и одлична храна Joy Café and Bakery е местото за потполно опуштање и уживање во секое време од денот. Аромата и вкусот на утринското кафе можат да ни го направат денот неверојатен! Ако барате место во градот со голем избор.. ви нудиме свежо, цитрусно, чоколадно арабика кафе од две ралични поднебја и појадок што совршено оди со него. Артизански изработени пецива со врвен квалитет од вистински состојки, квалитетен путер и без никакви додатоци. Избор на свежо цедени сокови и секојдневен избор на различни типови на свежо приготвени супи. Joy е домот на најпознатиот француски путер кроасан во Скопје ! Уживајте во Јоу со вашето омилено кафе, пециво и секако десерт.