ОТКРИЈТЕ ГО НОВИОТ ПОП АП АУТЛЕТ - East Gate Mall
?>

ОТКРИЈТЕ ГО НОВИОТ ПОП АП АУТЛЕТ

image of the store

Возбудени сме за отворањето на нашата поп ап аутлет продавница, која ви носи специјализиран избор на врвни брендови по најдобри цени. Сместена на првиот кат, во трговскиот центар, поп ап продавницата ќе биде присутна во ограничен временски период, па затоа не пропуштајте ја можноста да зачекорите во светот на софистицираниот стил додека ја истражувате премиум колекцијата од реномирани брендови како Emporio Armani, Armani Exchange, Hugo, Karl Lagerfeld, Superdry, See by Chloe, Shutz, Silvian Heich, Morgan, Antony Morato, EA7, DSquared2 , Marc Jacobs, Michael Kors, UGG, Fracomina.

Од безвременски класици до современи трндови, нашиот продажен центар нуди за секого по нешто. Затоа побрзајте да ги откриете ексклузивните зделки и понуди со ограничен времеснки период на широк спектар на облека, додатоци и обувки, под еден покрив.

Не пропуштајте ја можноста да заштедите на луксузни модели по цени што нема да ги најдете на друго место.

Придружете ни се заедно да го редефинираме значењето на луксузот и да ја славиме уметноста на модата. Вашиот пат до рафиниран стил почнува тука.

 

Се гледаме во поп ап аутлет!