НАЈДОБАР ИЗБОР НА МАТУРСКА ПОНУДА - East Gate Mall
?>

НАЈДОБАР ИЗБОР НА МАТУРСКА ПОНУДА

image of the store

Време е за матура? Не треба да се грижиш.

Заблескај на најубавата вечер во автентични модни изданија кои те чекаат само во East Gate Mall.

Матурата се памти секогаш, како и комбинацијата која ќе одбереш да ја носиш оваа вечер. Момците костумот ќе ги направи вистински џентлмени, а лелеавиот фустан ќе ги направи девојките да се чувствуваат како на црвениот ќилим. Чевлите на висока потпетица во кои ќе шизите до зори, се модниот додаток кој ќе ви го подобри расположението и без кој матурата не би била целосна. Ова е единствената вечер во која ќе владее многу еуфорија и емоции, а ние сме тука да ти помогнеме во изборот.

Дојди во нашиот центар, истражи различни стилови и бои и најди ги парчињата кои ќе ја покажат твојата единственост.

Истакни се со стилот и привлечи ги сите погледи кон тебе.

Биди ѕвезда на вечерта и во центарот на вниманието.

Те чекаме во East Gate Mall.