ФАТИ ГО РЕДОТ ЗА ПОПУСТИ ВО EAST GATE MALL! - East Gate Mall
?>

ФАТИ ГО РЕДОТ ЗА ПОПУСТИ ВО EAST GATE MALL!

image of the store

Посети го East Gate Mall и облечи се од глава до пети во твоите омилени парчиња по најдобри цени. Тука те чека шопинг и попусти дури до -50%.

Сега можеш да се впуштиш во пробување на нови стилови, тренди комбинации и да заборавиш на сите правила. Бидете храбри, автентични и безвременски.

Во нашиот центар модата станува ваша инспирација, а стилот ваше најмоќно оружје.

Еден мол за сѐ.

Меѓусезонска распродажба:

 • XYZ –  до 30% на одредени артикли до 16.06.2024
 • Tommy Hilfiger – 30% попуст на одредени артикли
 • Gant – до 50% попуст на одередени артикли
 • USS Polo – до 50% попуст
 • Hugo – попуст на одредени артикли
 • Fashion&Friends – до 30% попуст на селектирани артикли до 16.06.2024
 • Timberland – 20% и 30% попуст на селектирани артикли до 16.06.2024
 • Armani Exchange – до 40% попуст на одредени артикли
 • Tudors – најниски цени за одредени артикли
 • Orsay – акциско намаление до 70%
 • Bershka – промоција 30% попуст на одредени артикли
 • Tezenis – специјални понуди
 • Intimisimi – специјални понуди
 • Calzedonia – специјални понуди
 • Cropp – сезонско намаление
 • Sara Fashion – super sale до 40% попуст до 12.06.2024
 • Sport Vison – 1+1 = 50% на поефтиниот производ до 30.06.2024
  1+1+1 = третиот најефтин производ гратис до 30.06.2024
 • Intersport – 20% попуст на новата колекција
 • Buzz – до 40% на обележани производи до 30.06.2024
 • Sport Reality – 20% попуст на еден производ до 30.06.2024
  30% попуст на два или повеќе производи до 30.06.2024
 • Under Armor – 1+1 = 20% попуст на маици, шорцеви и папучи до 30.06.2024
 • Sport M – 20% попуст на целиот асортиман
 • Beo Sport – до 30% на новата колекција
 • Kickс & Heelz – до 30% на новата колекција
 • Biana Shoes – до 20% попуст на новата колекција
 • Mond – 20% сезонска распродажба
 • Prima Optics – до 40% на селектирани брендови до 15.06.2024
 • Dioptra Optics – до 70% попуст
 • Max Optika – екстра 15% попуст на втор пар очила до 30.06.2024
 • Zia – 15% попуст на се до 14.06.2024
 • Bozinovski – попуст на Evergreen модели на часовници
 • Ozdilek – специјални понуди
 • Tritex – пролетна акција до 18.06.2024
 • Cosmo – специјални неделни понуди
 • Bellina – попуст на одредени производи
 • Neptun – специјални понуди
 • Benetton – 30% попуст на одредени артикли
 • Kigili – 30% попуст на нова колекција
 • Twinset – до 40% на дел од колекцијата пролет лето
 • Patrizia Pepe – до 40% на дел од колекцијата пролет лето
 • Liu Jo – до 40% на дел од колекцијата пролет лето
 • H&M – Акциска продажба до 50%
 • Sisley – попуст на одередени артикли
 • Steven Dockman – попуст на одредени артикли
 • Sizeer – попуст на одредени артикли
 • Sara Fashion Home – специјални промоции
 • Arthurs – специјални промоции
 • Beosport – специјални промоции
 • Calliope – специјални промоции
 • Calvin Klein Jeans – меѓусезонска промоција
 • Calzedonia – специјални промоции
 • Tezenis – специјални промоции
 • Extreme intimo – специјални промоции
 • Intimissimi – специјални промоции
 • JYSK – специјални промоции на одредени артикли