Прв роденден на „Ист гејт мол“! - East Gate Mall
Назад

Прв роденден на „Ист гејт мол“!

image of the store

Ја славиме првата година. Ве славиме вас! Ви благодариме што една година сме вашето омилено место за модна инспирација, опуштање, уживање во вкусови и забава за целото семејство.

Дојдете на 5 и на 6 ноември за да прославиме заедно, и бидете дел од нашата роденденска забава придружена со: многу изненадувања, магионичарско шоу, „Дајте музика“, „Златно славејче“ и главната прослава со концерт на Влатко Лозаноски во Сабота 05 Ноември со почеток од 20 часот, како и многу роденденски подароци, попусти и понуди.

EAST GATE MALL ВИ ПОДАРУВА

По повод нашиот прв роденден ви подаруваме супер подароци:

• Со секоја сметка од 3.000 денари до 5.999 денари добијте подарок слушалки, држач за во кола или платнена торба.

• Со секоја сметка од 6.000 денари до 8.999 денари добијте подарок термос или ранец.

• Со секоја сметка повисока од 9.000 денари добијте картичка за подарок со вредност од 1.000 денари.

Не заборавајте, количините се ограничени, затоа побрзајте и подигнете го вашиот подарок на еден од нашите роденденски пултови со приложување една или збир од повеќе сметки направени на 5 и на 6 ноември во продавниците на East Gate Mall.

РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТИ И ПОНУДИ

Книжарница ТРИ – подарок книга за секој потрошувач
Уни Банка – ослободување од административен трошок за разгледување и обработка на барања за потрошувачки кредити, кредитни картички, дозволено пречекорување, станбени и хипотекарни кредити
*Промотивното ослободување  ќе се однесува само на барања кои што ќе бидат иницирани во деновите од 04.11.2022 до 06.11.2022
Adidas – 20 % намалување на сè, и на нова колекција и на веќе намалените производи
Bella
– плати 3, добиј 1 гратис
Bellina Bio Shop – подарок со секоја сметка
Beosport
–  попусти до 50 %
Biana Shoes
– намалување од 20 % на целиот асортиман
Bloom – попуст на дел од парфемите, 3 парфеми City perfume 899 денари
Bonatti – 30 % попуст на сè
Bozhinovski – попуст на селектирани часовници и до 50% намалување на Calvin Klein
Buzz – 20 % намалување на целиот асортиман
Carpisa – 20 % намалување на второто парче за купени две парчиња од колекција есен/зима
Comodita – попуст на одредени производи
Cosmo – 50 % попуст на одредени производи, многу изненадувања и подароци
Dan John – 20 % попуст на сите производи
Dioptra – дополнителен 10 % попуст на каса, на веќе актуелните намалувања до 70 %.
Duki Daso – попуст од 20 % на новата колекција есен/зима и дополнителни 50 % на одредени артикли
Fabu Spot – големи попусти, подароци и изненадувања
Fashion & Friends – 20 % попуст на сите производи
House – 15 % попуст на сите производи од новата колекција со сметка над 1.200 денари
House of samsonite – до 30 % попуст
Hugo Boss – 20 % попуст на сите производи
Intersport – 20 % намалување на сè, и на нова колекција и на веќе намалените производи
JYSK
– заштедете до 60 % на сите артикли
*Понудата не важи за артиклите со знакот Everyday Low Price.
Kares – 10 % попуст на целиот асортиман (вклучувајќи ги и производите што се веќе на попуст)
Kegi Shoes – 10 % , 20 % и 30 % попуст на цела колекција топлинки и бебешки чизми
Kicks and Heelz – заштедете до 50 %
Kiko Milano – 20 % на три или повеќе купени производи
Krsh – 50 % намалување на одредени производи
Krusel – попусти до 50 % на одредени производи и подарок Flexy card – со многу поволности за верните купувачи
La Familia – специјални попусти
LC Waikiki – плати 3, добиј 1 гратис
LTB – 20 % попуст на новата колекција
Mango – 20 % попуст на сите производи
Max Optika – 3 дена 50 % попуст на сите оптички и сончеви рамки (освен Dita, Maybach, Cartier, Silhouette)
My Time – намалување од 50 % на сите модели од DKNY и VERSUS VERSACE, како и специјален попуст на одредени модели часовници
Neptun – попуст на селектирани производи
Nike – до 30 % намалување
O’Bag – намалување до 40 %
Office Plus – до 20 % намалување на сè
Okaidi – 20 % попуст на сите производи
Oliver Weber – 15 % попуст на цела колекција
Opposite – намалување од 30 % на новата колекција и до 60 % попуст на есенските модели
Ozdilek – 20 % попуст на сите сет постелнини и дополнителни 10% попуст на сите веќе намалени производи
Parfois – 20 % попуст на сите производи
Prima Optics – дополнителни 10 % попуст на сите очила за сонце и диоптрија
Reserved – 20 % намалување на сите производи
Sara Fashion – 20% попуст на цел асортиман
* освен на веќе намалените производи
Sport Reality – до 30 % намалување
Sport Vision – до 30 % намалување
Springfield – 20 % попуст на сите производи
TAF 20 % намалување на сè, и на нова колекција и на веќе намалените производи
Timberland – 20 % попуст на сите производи
Tinex – намалување на вина, бонбониери и крекери, како и 40 % намалување на сите производи за бања
Tom Tailor – 30 % попуст на сите артикли
Under Armour – 20 % намалување на цел асортиман од новата колекција
Yamamay – 20 % попуст на колекцијата есен/зима
5 Centar – попуст на селектирани производи
Barcino – наградно патување во Грција – лето 2023 година