Подготви се за новата училишна година заедно со East Gate Mall! - East Gate Mall
?>

Подготви се за новата училишна година заедно со East Gate Mall!

Подготви се за новата школска година заедно со East Gate Mall!
Во East Gate Mall можеш да најдеш сè што ти е потребно: од нова гардероба од омилените брендови, патики, ранци, училишен прибор, лаптопи, таблети, до ново биро за твојата соба.
Биди кул уште од самиот старт со нашите специјални понуди и Back to School попусти.
Специјалните понуди и попусти може да ги најдете во продавниците на:

•NEPTUN – до 25% на компјутерска опрема и мобилни телефони
•iSTYLE – oдлична намалена понуда за MacBook Air
•JYSK – 20-50% заштеда на сите работни маси & столици, полици и ламби за работна маса
•Literatura – до 50% попуст на училишен асортиман и подарок сет книги
•TRI – подароци за секој купувач
•STAEDTLER – до 50% на целиот училишен асортиман
•Office Plus – картички за подарок со вредност од 300-900 за купувачите на одличните понуди за целиот училишен асортиман
•House of Samsonite – нова Disney колекција на ранци и училишен материјал со одлични попусти до 30%
•KARES – одлични флеш понуди на нов асортиман на ранци со заштита против кражба, очила и прибор за пишување
•KRSH – попусти до 30% на селектирани производи и 20% на ранци и школска опрема
•SPORT VISION – Комплет тренерки+патики+ранец=4.690 ден
•SPORT REALITY – 👉Kronos пакет за школска возраст: патики+долен дел; тренерки+дуксер=4.390 ден. 👉Kronos пакет за претшколска возраст: патики+долен дел тренерки+дуксер=2.990 ден. У 👉Lotto пакет за школска возраст: патики+комплет тренерки=3.990 ден.
•UNDER ARMOUR – Со сметка над 3.990 ден. дополнителни 20% попуст на ранец
•ADIDAS – 20% специјални попусти на ранец и патики
•INTERSPORT – 20% специјални попусти на ранец и патики
•BUZZ – За два или повеќе купени производи на една сметка добиваш -20% попуст на секој производ од колекцијата на облека и опрема
•TAF – 20% специјални попусти на ранец и патики
•NIKE – Купете два производи и добијте -20% попуст
•Polleo Sport – до 15% попуст на ранци и до 60% намалување на гардероба
•SKETCHERS – попусти до 30% на колекцијата пролет/есен
•KEGI SHOES – до 30% попуст на чевли
•Mango kids –намалување до 20% есенска/зимска гардероба, и дополнителни -20% на веќе намалените цени на колекција лето/есен
•Carters – до 50% на целата летна и есенска гардерода
•Original Marines – до 50% на целата летна и есенска гардероба
•Dioptra – попуст до 20% на очила од најдобрите брендови и бесплатен преглед
•Max Optika – Оптички рамки + високо квалитетни антирефлекс стакла
со пакет цена за 3490 денари
•Prima Optika – -50% попуст на диоптриски стакла при купување детски диоптриски очила
•Bozinovski – попусти до 30% на тренди колекциите од брендот Swatch и детските часовници до 30% Flik Flak
•Parfois – дополнителни 15% на веќе намалените торби и ранци
•Carpisa – до 50% на торби и ранци
•Krusel – до 30% на детска опрема, точаци, тротинети и заштитни кациги

За весел старт на новата школска година годината, со секоја приложена сметка над 2000 денари добиј подарок CD од Дајте Музика. Подарокот може да го подигнеш на нашиот Инфо пулт од 31.08 до 11.09.
А на 10.09. сабота, не го пропуштај концертот на Дајте Музика со почеток од 18:00h на платото зад EGM. Влезот е бесплатен!
Дојди во твојот омилен мол за незаборавно дружење и забавни активности!
Се гледаме!