ФАТИ ГО РЕДОТ ЗА ПОПУСТИ ВО EAST GATE MALL! - East Gate Mall
?>

ФАТИ ГО РЕДОТ ЗА ПОПУСТИ ВО EAST GATE MALL!

image of the store

Посети го East Gate Mall и облечи се од глава до пети во твоите омилени парчиња по најдобри цени. Тука те чека шопинг и попусти дури до -50%.

Сега можеш да се впуштиш во пробување на нови стилови, тренди комбинации и да заборавиш на сите правила. Бидете храбри, автентични и безвременски.

Во нашиот центар модата станува ваша инспирација, а стилот ваше најмоќно оружје.

Еден мол за сѐ.

Меѓусезонска распродажба:

 • XYZ –  до 30% на обележани производи до 31.05.2024
 • Sport Vison – до 50% на обележани производи до 31.05.2024
 • Nike – до 30% на обележани производи до 31.05.2024
 • Buzz – до 30% на обележани производи до 31.05.2024
 • Sport Reality – до 50% на колекција пролет/лето до 31.05.2024
 • Under Armor – до 40% на новата колекција до 31.05.2024
 • Beo Sport – до 30% на новата колекција
 • Kick & Heelz – до 30% на новата колекција
 • Prima Optics – до 50% на селектирани брендови до 15.06.2024
 • Zia – 15% попуст на се до 14.06.2024
 • Dioptra Optics – до 70% попуст
 • Neptun – специјални понуди
 • Office shoes – специјални понуди
 • Cosmo – специјални понуди
 • Ozdilek – специјални понуди
 • Armani Exchange – специјални понуди
 • Tezenis – специјални понуди
 • Intimisimi – специјални понуди
 • Calzedonia – специјални понуди